Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Doktor Tusz Lipiec 2024

Oceń sklep Doktor Tusz

Ocena 4,43/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Doktor Tusz - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Doktor Tusz

 

Drukarki to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie współczesnego świata. Oryginalne tusze i tonery, a także ich tańsze zamienniki dla każdego modelu drukarki znaleźć można w ofercie sklepu Doktor Tusz.

Urzędy, biura, szkoły, siedziby firm, szpitale, banki, poczta i wiele, wiele innych – we wszystkich tych miejscach drukarki to niezbędny element wyposażenia. Dla jak najlepszej jakości oraz wydajności wydruku dokumentów, warto zaopatrywać się w tusze od sprawdzonych i renomowanych sprzedawców. Do tego grona zalicza się sklep Doktor Tusz, założony w 2004 r. przez dwóch kolegów, którzy w latach 90. wspólnie studiowali na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.

Oferta sklepu Doktor Tusz obejmuje:

 • oryginalne tusze i tonery,
 • zamienniki do drukarek,
 • regenerację tuszów i tonerów,
 • skup pustych zbiorników,
 • serwis drukarek,
 • sprzedaż drukarek,
 • pieczątki,
 • zmianę oprogramowania w drukarkach laserowych,

Doktor Tusz to jednak nie tylko sprzedaż czy usługi serwisowe. Na stronie sklepu znajduje się również niespotykane nigdzie indziej forum o drukowaniu. To doskonałe miejsce do uzyskania na odpowiedzi czy podzielenie się swoją wiedzą zarówno przez osoby, które drukowaniem zajmują się zawodowo, jak i użytkowników szukających pomocy podczas druku w domu czy firmie. Ciekawym sposobem na uatrakcyjnienie oferty jest także prowadzony przez sklep Doktor Tusz blog firmowy, w którym znaleźć można informacje nie tylko o branży drukowania, ale także z życia przedsiębiorstwa.

Oprócz tradycyjnej sprzedaży stacjonarnej, Doktor Tusz prowadzi również sprzedaż w swoim sklepie internetowym. Odnalezienie właściwego tuszu oryginalnego lub pasującego do danego modelu drukarki zamiennika nie stanowi żadnego problemu – pomagają w tym zarówno lista drukarek dostępnych na polskim rynku, jak również czytelny katalog produktów wraz z cennikami oraz lista najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.

Dla jak największej satysfakcji klientów Doktor Tusz wprowadził również kilka innowacyjnych rozwiązań, o których warto koniecznie wspomnieć:

 • 48/24 – wymiana towaru jeśli w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania zamówienia stwierdzi się jego wady,
 • pozytywna reklamacja – reklamacje zawsze są rozpatrywane na korzyść klienta,
 • zakupy bez ryzyka – w ciągu 14 dni od otrzymania tuszu lub tonera klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny,
 • wysyłka towarów zawsze w 24 godziny.

NAJLEPSZE KODY RABATOWE DOKTOR TUSZ TYLKO W SERWISIE ZRABATOWANI.PL

Atrakcyjne oferty cenowe Doktor Tusz można bardzo szybko znaleźć w serwisie ZRABATOWANI.PL. Aby wykorzystać kody rabatowe Doktor Tusz wystarczy wejść na stronę ZRABATOWANI.PL i zarejestrować się w serwisie. Już kilka chwil po założeniu bezpłatnego konta w serwisie pojawią wyjątkowe kody promocyjne Doktor Tusz, dzięki którym można kupić tusze, tonery czy drukarki w jeszcze lepszych cenach. Kupony Doktor Tusz pojawiają się cyklicznie, więc można z nich korzystać wiele razy. Dodatkowo, do dyspozycji internautów pozostaje także usługa cashback. Jeśli dana transakcja zostanie wykonana po przekierowaniu z serwisu ZRABATOWANI.PL, do klienta wróci określona część wydanej kwoty. Warto to sprawdzić w praktyce i przekonać się wydawanie pieniędzy też może być opłacalne!