Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe dodomku.pl Lipiec 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie dodomku.pl - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
dodomku.pl

 Tempo naszego życia wymusza na nas, byśmy coraz więcej rzeczy robili siedząc przed monitorem komputera. Nie inaczej jest w przypadku robienia zakupów. Choć przeciwnicy mogą orzec, że to nie są prawdziwe zakupy, bo nie można dotknąć i zobaczyć produktu, to jednak istnieje internetowy sklep, który cieszy się renomą i zaufaniem wielu klientów. Dodomku.pl oferuje swoim klientom robienie zakupów spożywczych i chemicznych bez konieczności wychodzenia z domu.

Wiele produktów do wyboru

Sklep internetowy Dodomku.pl dysponuje zapleczem o powierzchni 700 metrów kwadratowych, gdzie zgromadzono wszystkie dostępne w sklepie produkty. Wysoką jakość sprzedawanych towarów zapewnia doskonale opracowany łańcuch dostaw – wszystko sprowadzane jest wprost od producentów, więc jest zawsze świeże i bezpieczne. Jakość towarów, które dostarczane są do magazynów i już tam się znajdują, kontrolowana jest na bieżąco – tylko w ten sposób można wyeliminować wadliwe sztuki. To bardzo ważny proces, ponieważ w przyszłości może on wpłynąć na przydatność produktu do użytku.

Każda klasa i rodzaj produktu mają wyznaczone miejsce, a w systemie znajdują się informacje o terminie przydatności do użytku. Dzięki temu wiadomo, że ten jeden, konkretny produkt, który zamawiasz przez stronę internetową naszego sklepu, fizycznie znajduje się na półce i jest zdatny do użytku. Produkty, które mogą ulec zepsuciu pod wpływem wysokiej temperatury, są przechowywane w specjalnie przeznaczonych do tego celu chłodniach. Stąd gwarancja, że artykuły typu nabiał, mięso, warzywa i owoce są świeże.

Proste zamawianie i dokładne pakowanie

By swobodnie można było dokonywać zakupów, specjaliści opracowali nowoczesny system zarządzania produktami. Klientom umożliwia on wybranie artykułów z ogromnej bazy towarowej, a obsłudze daje możliwość zlokalizować produkty na terenie magazynu. Każdy klient i każde zamówienie obsługiwane jest indywidualnie przez pracownika magazynu. To właśnie on zbiera produkty według przygotowanej przez klienta listy i skanuje kody kreskowe. Gdy zamówienie zostanie skompletowane, całość pakowana jest najpierw w mocne pudło kartonowe, a następnie owijane grubą warstwą folii.

Wiele osób może martwi to, że produkty spożywcze i chemiczne będą znajdować się obok siebie. To również nie jest problem, ponieważ każdy produkt oddzielony jest od pozostałych specjalnymi separatorami. Każdy produkt owijany jest dodatkowo tekturą. Przedmioty szczególnie kruche i delikatne umieszczane są ponadto w specjalnych kartonowych pudełeczkach. Kolejnym problemem jest przechowywanie i transport produktów wymagających stałego przebywania w niskich temperaturach – tak na przykład jest z rybami. Wymagające niskiej temperatury produkty są zaopatrywane w specjalne wkłady chłodzące, które umożliwiają utrzymanie stałej niskiej temperatury w trakcie transportu. Sklep internetowy obsługuje teren Gdańska, Gdyni i okolic – wówczas zakupione produkty dostarczane są w papierowych torbach. W przypadku dalszych tras sprawunki pakowane są w pudełko kartonowe. Dodomku.pl to internetowe centrum handlowe – można tu znaleźć w zasadzie wszystko, co jest potrzebne do domu. Produkty spożywcze, nabiał, warzywa i owoce, a także środki chemiczne i kosmetyczne.

Zrabatowani.pl pozwalają na tańsze zakupy

Duże zakupy mogą być kosztowną inwestycją. Dzięki Zrabatowani.pl uda się zorganizować wszystko znacznie taniej. Wystarczy zarejestrować się na stronie Zrabatowani.pl, by uzyskać dostęp kodów rabatowych i korzystnych promocji.