Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe CUK Ubezpieczenia Czerwiec 2024

Oceń sklep CUK Ubezpieczenia

Ocena 0,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie CUK Ubezpieczenia - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia to pierwsza w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa, założona w 2001 roku. Centrala CUK Ubezpieczenia znajduje się w Toruniu, ale zasięg działania firmy obejmuje cały kraj, z siecią ponad 500 placówek w całej Polsce oraz ponad 3000 współpracujących agentów. Firma zajmuje się dystrybucją i doradztwem ubezpieczeniowym w każdym obszarze ryzyk.

 

Przedsiębiorstwo zapoczątkowało zmiany w sposobie dystrybucji ubezpieczeń, uruchamiając pierwszy internetowy kalkulator polis. Dzięki niemu każdy samodzielnie może znaleźć odpowiednią dla siebie polisę, porównać oferty różnych towarzystw (firma współpracuje aż z 30. ubezpieczycielami!), a następnie wygodnie, bez wychodzenia z domu kupić wybraną z nich przez internet. Klienci, którzy wolą bezpośredni kontakt z agentem lub chcą jeszcze o coś dopytać, mogą wybrać się do placówki CUK lub zadzwonić na infolinię. Dane bez problemu można znaleźć na stronie CUK.pl. 

Ubezpieczenia komunikacyjne średnio o 534 zł taniej

Tyle zaoszczędzili na polisie OC klienci, którzy korzystali z usług firmy CUK. Wszystko dzięki możliwości porównywania ofert ubezpieczeniowych. Multiagencja CUK ma w ofercie aż 30 towarzystw, które w swoim portfolio posiadają między innymi ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Najwygodniejszą formą jest korzystanie z kalkulatora OC i AC, który po wpisaniu w formularzu danych właściciela i informacji o pojeździe, w kilka chwil wylicza wysokość składki, przedstawiając najlepsze opcje. Oprócz ceny OC i AC, kalkulator przedstawia także oferty innych ubezpieczeń komunikacyjnych, m.in. NNW, assistance czy szyb. Wygodna forma porównywarki pozwala łatwo wybrać najkorzystniejszą ofertę, a następnie kupić ją online. 

CUK Assistance – jedna z najlepszych ofert na rynku

Wiedząc, jak stresujące bywają sytuacje na drodze, firma CUK Ubezpieczenia przygotowała znakomity produkt ubezpieczeniowy – CUK Assistance. To wynik współpracy ze światowym liderem w branży assistance – Europ Assistance. Czym wyróżnia się to ubezpieczenie? Można je wykupić na auto w każdym wieku – nie jest stosowany limit w tym zakresie, tak jak robią to niektóre towarzystwa. Ważnym elementem jest zapewnienie pojazdu zastępczego czy ochrona szyb. Z kolei w ramach najwyższego wariantu oferowane jest holowanie aż do 2000 km. Ubezpieczenie przewiduje 4 opcje, różniące się zakresem – podstawowa kosztuje już 53 zł, a to najbardziej rozbudowana 484 zł

Bezpieczni w drodze – polisa na życie i zdrowie już od 27 zł!

To kolejna polisa dostępna tylko dla klientów CUK, a przygotowana we współpracy z firmą Aegon. Skierowana jest do właścicieli aut, motocykli, pasażerów, a nawet pieszych, gdyż zapewnia ona ochronę „w drodze”. Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie każdemu poszkodowanemu w wypadku, niezależnie od środka transportu – może to być nawet rower czy tramwaj. Z polisy wypłacane jest również świadczenie potrąconym na przejściu pieszym.

 

Ubezpieczenie Bezpieczni w drodze zapewnia wsparcie finansowe (nawet do 500 tys. zł) w razie całkowitej i trwałej niezdolności podejmowania pracy zarobkowej, wypłatę świadczenia za pobyt w szpitalu, a także śmierć ubezpieczonego w związku z wypadkiem komunikacyjnym. W ramach najwyższego pakietu dodawany jest także assistance medyczny. Podstawowa składka wynosi już 27 zł na rok, a oferta Premium to koszt 39 zł. Za niewielkie pieniądze mamy więc zabezpieczenie na czas podróży dla siebie i pasażerów. 

Pozostałe ubezpieczenia dostępne w CUK

Oprócz opisanych powyżej firma oferuje także ubezpieczenia:

  • rowerowe, 
  • motocykla, 
  • nieruchomości – ubezpieczenie domu/mieszkania, domu w budowie, domku letniskowego,
  • życie i zdrowie – m.in. ubezpieczenie zdrowotne, zabezpieczenie bliskich i kredytu, podtrzymanie przychodu,
  • podróżne – m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia, bagażu, OC, assistance w podróży,
  • firmowe – m.in. OC zawodu, ubezpieczenie cargo, floty, przewoźnika,
  • rolnicze – OC rolnika, ubezpieczenie upraw, maszyn rolniczych czy budynków.

 

Co ważne, większość z nich można kupić za pośrednictwem internetowego kalkulatora. Klient ma możliwość najpierw niezobowiązująco sprawdzić wysokość składki i zakres ubezpieczenia, a następnie, jeśli zdecyduje się na ubezpieczenie, dokonać płatności online – w takim przypadku polisa wysyłana jest w wiadomości mailowej.

Ubezpieczenie NNW szkolne z kodem rabatowym

Wiedząc, że kompletowanie wyprawki szkolnej może rodziców sporo kosztować, firma CUK Ubezpieczenia przygotowała kod z rabatem 15% rabatowy na ubezpieczenie NNW szkolne od InterRisk. Jak z niego skorzystać? Wystarczy wejść na stronę kalkulatora NNW szkolnego i wpisać w odpowiednim polu kod o treści 77777. Dzięki niemu zamiast 37,70 zł za podstawowe ubezpieczenie płacimy 32 zł, a także 239 zł zamiast 281,20 zł za polisę o najszerszym zakresie. Do wyboru są jeszcze 4 pozostałe warianty, różniące się między sobą sumami ubezpieczenia: https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dziecka?utm_source=zrabatowani.pl&utm_medium=kupon&utm_campaign=nnw#krok=pz 

 

Oferta jest warta uwagi, bo można dobrać ubezpieczenie do potrzeb dziecka. Za stosunkowo niską kwotę składki otrzymujemy ubezpieczenie o szerokim zakresie, które jest znacznie korzystniejsze niż polisy oferowane dla uczniów w szkołach. 

 

Dodatkowym atutem ubezpieczenia szkolnego kupionego w CUK jest wyjątkowy dodatek do polisy – Niezbędnik Świadomego Rodzica 2.0. Ten wideoporadnik zawiera wiele praktycznych wskazówek dotyczących m.in. bezpieczeństwa w sieci, cyberprzemocy, gier i wirtualnej rzeczywistości. To solidna dawka wiedzy, która pomoże rodzicom zadbać o bezpieczeństwo dzieci.

-