Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Coral Travel Wezyr Holidays Lipiec 2024

Oceń sklep Coral Travel Wezyr Holidays

Ocena 4,57/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Coral Travel Wezyr Holidays - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Coral Travel Wezyr Holidays

 

Szukasz wakacji skrojonych pod Twoje indywidualne potrzeby? Stawiasz na jakość wypoczynku, bezpieczeństwo i wysokie standardy opieki? Coral Travel Wezyr Holidays to ugruntowana marka, dominująca we wszystkich segmentach rynku turystycznego. Oferujemy doskonałą organizację wycieczek, bezpieczne przeloty, szeroką sieć sprzedaży i pobyt w wysokiej klasy obiektach turystycznych.

 

Historia firmy

 

Coral Travel Wezyr Holidays to niekwestionowany lider branży turystycznej. Nasza firma powstała w 2014 roku z połączenia dwóch marek, będących częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding: Wezyr Holidays (15 lat doświadczenia na rynku polskim) i Coral Travel. OTI Holding to blisko 25 lat doświadczenia w turystyce międzynarodowej, organizacja podróży do niemal 65 kierunków w 38 krajach i ponad 18 milionów zadowolonych klientów.

 

Coral Travel Wezyr Holidays zajmuje 4 miejsce w rankingu największych biur podróży. Nasz kapitał zakładowy to 20 milionów złotych. Od początku naszej działalności zaufało nam ponad milion turystów. Zaufanie stale powiększającego się grona klientów jest dla nas powodem do dumy, ale i nieustannym wyzwaniem oraz motywacją do ciągłego powiększania naszej oferty.

 

Nasza oferta – kierunki podróży

 

Poszerz z nami swoje horyzonty! Nasz flagowy kierunek to doskonale przygotowane, niezapomniane wyjazdy do Turcji, ale pełna oferta biura podróży obejmuje zarówno dłuższe jak i krótsze wyjazdy do:

 

 • Grecji
 • Hiszpanii
 • Egiptu
 • Dominikany
 • Kuby
 • Tajlandii
 • Zjednoczonych Emiratów Arabskich
 • Indonezji
 • Singapuru
 • Indii

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rokrocznie poszerzamy naszą ofertę o wyjazdy (wakacje last minute, wakacje first minute) do nowych, egzotycznych krajów. Zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach, stawiając na pierwszym miejscu wygodę i bezpieczeństwo klienta.

 

Standardy bezpieczeństwa i obsługi klienta – Nagrody

 

Bycie liderem na polskim rynku turystycznym to zaszczyt, ale i ogromne wymagania, którym staramy się sprostać poprzez wdrażanie aktualnych systemów zarządzania jakością. Jako jedno z nielicznych biur podróży otrzymaliśmy certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2008. O wysokiej jakości naszych usług świadczą liczny nagrody, w tym m.in.:

 

 • Nagroda Fair Play Turystyki Polskiej 2012
 • Solidny Pracodawca Branży Turystycznej
 • Touroperator Roku 2012
 • Touroperator Przyjazny Agentom Turystycznym
 • Jakość Roku 2009 i 2010

 

Nasza sieć sprzedaży obejmuje blisko 2000 agencyjnych Biur Podróży, 22 salony firmowe w Polsce oraz ponad 100 polskojęzycznych rezydentów, dbających o bezpieczeństwo naszych klientów w miejscu ich wypoczynku. Klientom, zainteresowanym wygodną rezerwacją wakacji online, udostępniamy nowoczesny katalog podróży on-line oraz system rezerwacji, zamieszczony na stronie www.wezyrholidays.pl.

Promocje i bony rabatowe Coral Travel na Zrabatowani.pl

 

Okazje cenowe Coral Travel to rzecz nie do przecenienia dla prawdziwych pasjonatów podróży. Szukasz oferty wakacji last minute? Masz ściśle określony budżet? Polujesz na kody promocyjne, ale nie masz czasu na przeglądanie licznych ofert? Portal Zrabatowani.pl pomoże w wyborze opcji, dostosowanej ściśle do Twoich potrzeb. Załóż bezpłatne konto i uzyskaj dostęp do atrakcyjnych kodów rabatowych (do wykorzystania zarówno w tradycyjnych placówkach, jak i portalach on-line).

 

Kody rabatowe Coral Travel Wezyr Holidays umożliwią dokonanie korzystnego wyboru oferty wakacyjnej. Nie musisz już porównywać niezliczonej ilości ofert i ograniczać swojego budżetu. Załóż konto na Zrabatowani.pl, uzyskaj dostęp do najlepszych ofert i rabatów, wybierz wakacje skrojone pod Twoje marzenia!