Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Chrobotek Design Czerwiec 2024

Oceń sklep Chrobotek Design

Ocena 5,00/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Chrobotek Design - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Chrobotek Design

Chrobotek Design – dekoracje z mchu w najlepszym wydaniu


Porosty dekoracyjne wciąż są uważane w Polsce za nowość. Do tej pory dużą popularnością cieszyły się w krajach skandynawskich i na zachodzie Europy. Powoli jednak podbijają i rodzimy rynek dekoracji wnętrz. Okazuje się, że to element efektowny i estetycznie wykonany, który podkreśla charakter danego wnętrza. Dzięki firmie Chrobotek Design panele z mchu zakupić można w naprawdę atrakcyjnych cenach.


Chrobotek Design swoje porosty dekoracyjne eksportuje w różne zakątki świata. Największą popularnością cieszą się one jednak w Skandynawii i Europie środkowej. Łacińska nazwa sprzedawanego produktu to Cladonia Stellaris bądź Reindeer Moss.
Firma stawia na lokalny mech pochodzący z norweskich lasów i gór. W tym rejonie jest on wykorzystywany do celów dekoracyjnych od setek lat. Po obróbce i barwieniu mech Chrobotek Design doskonale nadaje się do tworzenia wielu efektownych dekoracji. Pozyskiwane w Norwegii porosty są poddawane zawsze odpowiednim procesom stabilizacji. Dlatego przez cały czas pozostają elastyczne j jędrne. Są one odporne na działanie grzybów i pleśni.


Produkty Chrobotek Design są tworzone tylko i wyłącznie z naturalnego mchu pochodzącego ze Skandynawii i Francji. Jest on ręcznie zbierany zgodnie z normami ISO 9001 oraz ISO 14001. Panele z mchu nie tylko prezentują się efektownie, ale i stanowią najlepszy sposób na wyciszenie pomieszczenia.


Firma Chrobotek Design w swojej ofercie ma kilka rodzajów mchu: mech chrobotek, mech leśny płaski oraz mech gąbczasty. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całego kraju to koszt jedynie 15 złotych.


Panele z mchu Chrobotek Design dostępne są wielu różnych wariantach do wyboru. Do dyspozycji klientów są nie tylko różne gatunki mchów, ale i zróżnicowane warianty kolorystyczne (łącznie ponad 20). Mech umieszczony może być także na różnego rodzaju podłożu. Najpopularniejsze są proste płyty MDF. Nieco droższą propozycję stanowi korek ekspandowany o dosknałych właściwościach izolacyjnych oraz akustycznych. Doskonale sprawdza się nawet w pomieszczeniach o wyższej wilgotności np. w łazience. Ostatnim materiałem do wyboru pozostaje korek samoprzylepny, który znajduje zastosowanie w przypadku powierzchni o nieregularnym kształcie.

PROMOCJE CHROBOTEK DESIGN NA ZRABATOWANI.PL


Ozdobne panele z mchu Chrobotek Design cieszą się coraz większą popularnością. Panuje jednak przekonanie, że tego typu dekoracje nie są na każdą kieszeń. Tymczasem tak być nie musi. Efektowne ozdoby można zakupić w naprawdę niskich cenach. Co więcej, nie jest to zbyt skomplikowane. Z pomocą w tym przypadku przychodzą bowiem kupony rabatowe i kody promocyjne Chrobotek Design. Zdobyć je można szybko i bezproblemowo na znanym portalu internetowym ZRABATOWANI.PL. To serwis, na którym niemal każdego dnia pojawiają się ciekawe promocje Chrobotek Design. Dlatego doskonale znany jest wszystkim łowcom okazji. Jak uzyskać wspomniane kody rabatowe? Okazuje się, że trzeba jedynie założyć na wspomnianym portalu darmowe konto. Potem kupony promocyjne są gotowe do użycia. 
Na tym oferta portalu ZRABATOWANI.PL jednak się nie kończy. Serwis ten do zaoferowania ma o wiele więcej. Kody rabatowe i kupony Chrobotek Design to dopiero początek. Ciekawie prezentuje się m.in. opcja cashback. Dzięki niej można odzyskać część pieniędzy wydanych na zakupy w internecie.