Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe CCC Sierpień 2022

Oceń sklep CCC

Ocena 4,43/5

Odbierz 2.80% zwrotu
za zakupy w CCC

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 2.80% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie CCC - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
CCC

OFERTA CCC - PROMOCJE NA ZRABATOWANI.PL

CCC jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw w Europie Środkowej, prowadzących sprzedaż obuwia. Firma została założona w Polsce w 1999 r. Obecnie produkty firmy sprzedawane są w 15 europejskich państwach m.in. w Niemczech, Chorwacji czy Rosji. Łącznie CCC posiada 773 salony.

Sukces firmy opiera się głównie na obserwacji modowych trendów, w połączeniu ze zrozumieniem potrzeb konsumenckich. CCC oferuje szeroką gamę obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego. Zaczynając na lekkich klapeczkach, po obuwie sportowe, kończąc na szykownych szpilkach – to wszystko znajduje się w ofercie firmy. W każdym nowym sezonie towar jest wymieniany, tym samym stwarzając klientom możliwość doboru obuwia, według aktualnych warunków pogodowych.

Oprócz obuwia firma CCC oferuje również stylowe torebki, plecaki oraz produkty do pielęgnacji obuwia na każdy sezon.

Każdy przedmiot jest produkowany na terenie Polski, ze szczególną troską o komfort użytkowania obuwia, jak również z uwagą na obowiązujące trendy.

WYPRZEDAŻ CCC NA ZRABATOWANI.PL

CCC oferuje wysokiej jakości obuwie, za atrakcyjnie niskie ceny. Pomimo to, co sezon organizowane są również wyprzedaże, które pozwalają na kupno modnych butów, a tym samym stwarzają możliwość oszczędzenia pieniędzy.

Jeśli chcesz być na bieżąco z obowiązującymi przecenami, odwiedź specjalną zakładkę promocje CCC. Dodatkowo możesz zbierać punkty cashback poprzez zalogowanie się na portalu Zrabatowani.pl i dokonaniu zakupów. Mogą być one wykorzystane po uzbieraniu odpowiedniej kwoty, przy następnych zakupach.

Dane kontaktowe sklepu

+48 76 84 58 400

formularz kontaktowy

ccc.eu/pl/

FB/CCC.Poland/


ul. Strefowa 6
59-101 Polkowice

Metody płatności

Płatność w sklepie stacjonarnym

Metody dostawy

Odbiór w sklepie