Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Caterina Maj 2024

Oceń sklep Caterina

Ocena 4,50/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Caterina - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Caterina

OFERTA CATERINA

Sieć salonów mody Caterina istnieje od 1991 roku, zdobywszy w tym czasie pozycję lidera na polskim rynku mody damskiej. Marka dedykowana jest kobietom, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. To, co wyróżnia Caterinę to starannie zaprojektowane kroje oraz piękne tkaniny.

Niezwykła dbałość o detale oraz unikalna jakość produktów są zasługą miejsca i sposobu produkcji. Caterina kupuje 95% tkanin do produkcji swoich kolekcji w uznanych włoskich fabrykach, w których zaopatrują się topowe marki odzieżowe na świecie. Dobrym przykładem są choćby płaszcze, które zamawiane są w marce słynącej na cały świat z używanie najlepszych możliwych flauszy: Loro Piana i Piacenza?

Jakość oferowanych towarów, jak i prowadzenia działalności była wielokrotnie doceniana i wyróżniana prestiżowymi nagrodami. Warto wspomnieć tutaj np.” Najwyższą Jakość Quality International, w kategorii QI ORDER – zarządzanie najwyższą jakością” czy certyfikat „Najwyższa Jakość” Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, pod patronatem Ministra Gospodarki.

RABATY CATERINA NA ZRABATOWANI.PL

Caterina to ponadprzeciętna jakość w nieprzeciętnej cenie. Zespół Caterina bardzo ceni sobie zadowolenie i zaufanie swoich klientów, dlatego często przygotowuje dla nich różnego rodzaju akcje promocyjne. Rabaty potrafią być naprawdę wysokie, sięgając kilkudziesięciu procent oryginalnej ceny.

Sprawdź, na jakie rabaty możesz liczyć w sklepie Caterina, klikając w link