Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Canal + Maj 2024

Oceń sklep Canal +

Ocena 4,50/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Canal + - Maj 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Canal +

Canal + - dla fanów rozrywki na wysokim poziomie


W XXI wieku ludzie oczekują rozrywki na najwyższym poziomie. Nie interesują ich już powtarzane cały czas filmy, stare seriale i mało ciekawe formaty telewizyjne. Stają się pod tym względem coraz bardziej wymagający. W tym przypadku z pomocą przychodzi nowoczesna platforma płatnej telewizji Canal+. Pod względem programowym w Polsce nie ma ze sobą równych. Oferta jest bardzo bogata, a przy tym atrakcyjna cenowo.


Canal+ to platforma płatnej telewizji premium. Oferuje ponad 170 starannie wybranych kanałów telewizyjnych. Z tego około 100 z nich dostępnych jest w standardzie HD. Daje też dostęp do ponad 600 kanałów FTA. Jest tym samym bezkonkurencyjna na polskim rynku.
Jednak platforma telewizji Canal+ to nie tylko telewizja, ale i internet LTE czy nowoczesna telefonia komórkowa. Ciekawie prezentuje się m.in. usługa „TV w kieszeni”. Dzięki niej telewizję oglądać można poprzez stronę ncplusgo.pl bądź aplikację nc+ Go i to bez zużywania limitu transferu danych. To gratka dla wszystkich fanów telewizji i nie tylko.


Platforma Canal+ pozwala na oglądanie hitów filmowych, najnowszych seriali, najważniejszych wydarzeń sportowych itd. Wszystko to za sprawą kanałów premium z rodziny Canal+. Są to m.in. Canal+ Discovery, Canal+ Sport, Canal+ Film czy Canal+ Seriale. Oczywiście do dyspozycji widzów są również i inne popularne kanały tematyczne m.in. Domo+, Ale kino+, nSport+ czy Planete+.


Użytkownicy platformy telewizyjnej Canal+ są na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami. Do dyspozycji mają bowiem dekoder 4K UltraBox+, nc+ GO TV, PVR (Personal Video Recording), MULTIROOM czy aplikację CANAL+ SPORT Online. Dzięki tej ostatniej kibice mogą na swoich urządzeniach mobilnych oglądać transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdują. To idealne rozwiązanie dla osób, które często przebywają poza domem czy są w podróży.


Osoby zainteresowane usługami Canal+ mogą zamówić je telefonicznie. Na stronie internetowej platformy wystarczy zostawić swój numer telefonu, a do piętnastu minut nastąpi kontakt ze strony pracowników biura obsługi klienta Canal+. Dla użytkowników platformy czeka specjalna strefa abonenta Canal+, w której w każdej chwili można sprawdzić swoje płatności, poszerzyć ofertę czy zamówić film na żądanie. Wszystko to oczywiście bez konieczności wychodzenia z domu.

PROMOCJE CANAL+ NA ZRABATOWANI.PL

Wiele osób jest zdania, że dobrej jakości rozrywka musi kosztować sporo. Platforma płatnej telewizji Canal+ udowadnia jednak, że jest inaczej. Obecnie, aby obejrzeć nowości kinowe wcale nie trzeba wychodzić z domu i przepłacać. Jak to jest w ogóle możliwe? Z pomocą w tym przypadku przychodzą kody rabatowe, kupony promocyjne i okazje cenowe Canal+. Znaleźć je można bez większego problemu na doskonale znanym portalu internetowym ZRABATOWANI.PL. To bardzo popularny serwis, na którym regularnie pojawiają się interesujące promocje. Wiele z nich związanych jest również i z Canal +. Jak można uzyskać wspomniane już kody rabatowe? Tak naprawdę wystarczy założyć na portalu darmowe konto. Później kupony promocyjne są już dostępne i gotowe do wykorzystania.

Oczywiście oferta portalu internetowego z promocjami ZRABATOWANI.Pl jest o wiele większa. Serwis może zaoferować coś więcej niż tylko kody rabatowe i kupony promocyjne Canal+. Ciekawa jest m.in. opcja cashback, która pozwala odzyskać część pieniędzy wydanych na zakupy w sieci.