Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Bostonsofa Lipiec 2024

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Bostonsofa - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Bostonsofa

Bostonsofa – eleganckie i wygodne meble wypoczynkowe


Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby w swoim domu czy mieszkaniu stworzyć strefy przeznaczonej głównie do relaksu. Taką funkcję najczęściej pełni salon wyposażony w odpowiednie meble wypoczynkowe. Powinny być one wygodne i eleganckie zarazem. Takie są na pewno produkty Bostonsofa. Stanowią one doskonałe połączenie funkcjonalności i efektownego designu, a przy tym wcale nie kosztują fortuny.


Bostonsofa to firma, która powstała w roku 2008. Od samego początku swojego istnienia oferuje wysokiej jakości meble wypoczynkowe ze skóry z funkcją relaks. Stawia na najlepsze materiały – naturalne drewno, MDF, sklejkę, skórę bydlęcą licową czy ekoskórę. Meble Bostonsofa posiadają siedziska ze specjalnymi wkładami ze sprężynami kieszeniowymi zapewniającymi odpowiedni nacisk punktowy i wysoką sprężystość. Podłokietniki i poduchy wypełnione włóknem poliestrowym podpierają ciało, zapewniając pełen komfort użytkowania.


Meble wypoczynkowe Bostonsofa zakupić można zarówno stacjonarnie w salonie firmowym w Jankach pod Warszawą, który działa od roku 2012, jak i przez internet. Firma współpracuje ponadto z wieloma salonami partnerskimi w całym kraju oraz na Ukrainie. Od kilku lat meble Bostonsofa zakupić można bez wychodzenia z domu. Dodatkowo sklep oferuje usługę oddzwaniania do klienta na swój koszt w ciągu 28 sekund lub umówienia się na rozmowę z doradcą klienta w wybranym czasie.


Z myślą o najbardziej wymagających klientach sklep internetowy Bostonsofa oferuje elastyczne formy zapłaty. Są to bezpieczny przelew PayU, tradycyjny przelew bankowy oraz płatność w systemie ratalnym. W salonie firmowym dozwolona jest również płatność kartą.


Klienci sporej części Polski (trasa Warszawa-Rzeszów) mogą liczyć również na darmową dostawę zakupionych mebli. Dostawa Bostonsofa 0 zł obejmuje nie tylko transport, ale i wniesienie mebli, ich montaż, ustawienie i zabranie opakowań. Na pozostałym obszarze kraju dostawa również jest darmowa, ale bez usługi wnoszenia mebli. Towar wysyłany jest za pośrednictwem kuriera paletowego firmy Raben. Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze.
Pracownicy Bostonsofy są cały czas do dyspozycji klientów. Ze sklepem internetowym skontaktować się można mailowo, telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. Do dyspozycji jest ponadto czat online.

PROMOCJE BOSTONSOFA NA ZRABATOWANI.PL
Panuje powszechne przekonanie, że wysokiej jakości meble wypoczynkowe Bostonsofa nie należą do produktów tanich. Jednak tak wcale nie musi być. Eleganckie i wygodne meble można bowiem zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie jest to również zbyt skomplikowane. Z pomocą przychodzą bowiem kupony rabatowe i kody promocyjne Bostonsofa. Dostępne są one na znanym portalu internetowym ZRABAROWANI.PL. To popularny serwis działający online, z którego korzystają osoby, które chcą nieco zaoszczędzić podczas zakupów w internecie. Systematycznie pojawiają się tam nowe promocje Bostonsofa. Jak zdobyć kody rabatowe? W tym celu wystarczy założyć na portalu darmowe konto. Potem kupony promocyjne są dostępne.
Oczywiście na tym oferta portalu ZRABATOWANI.PL wcale się nie kończy. Serwis ma do zaoferowania o wiele więcej niż kupony i kody rabatowe Bostonsofa. Bardzo ciekawie prezentuje się np. opcja cashback. Dzięki niej odzyskać można przynajmniej część pieniędzy wydanych na zakupy w sieci.