Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe AXA Sierpień 2022

Oceń sklep AXA

Ocena 4,50/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie AXA - Sierpnia 2022

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
AXA

OFERTA AXA

AXA jest światowym liderem w zakresie ubezpieczeń oraz zarządzania aktywami. Działalność prowadzona jest do 2006 r. w tym czasie w znacznym stopniu rozbudowując swoje usługi: ubezpieczenia powypadkowe, turystyczne, majątkowe, otwarte fundusze emerytalne i inne.

Firma działa na terenie 57 państw, nieustannie oferując wysokie standardy obsługi klienta oraz szeroki wachlarz możliwości doboru i łączenia usług. Duże zaufanie ze strony klientów przyczynia się w znacznym stopniu do rozwoju marki. Coraz liczniejsze placówki stacjonarne oraz duża elastyczność, poprzez stronę internetową AXA, świadczy o coraz większym zainteresowaniu usługami firmy. Ponadto AXA prowadzi komunikację również poprzez platformy social media.

OFERTA CENOWA AXA NA ZRABATOWANI.PL

Chcąc przekonać się o wysokim standardzie, jaki oferuje firma AXA, warto jest odwiedzić najpierw portal Zrabatowani.pl, gdzie możesz uzyskiwać bieżące informacje odnośnie promocji związanych z usługami AXA.  Korzystając z dostępnych na stronie promocji, dajesz sobie szansę na zbieranie punktów cashback, które możesz wykorzystywać przy następnych zakupach – oferta specjalna AXA

Dane kontaktowe sklepu

22 555 05 03

[email protected]

ochrona.axa.pl

FB/axapolska


ul. Chłodna 51,
00-867 Warszawa

Metody płatności

Przelew

Metody dostawy

Potwierdzenie na maila