Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe AVON Listopad 2022

Oceń sklep AVON

Ocena 4,30/5

Odbierz 3.50% zwrotu
za zakupy w AVON

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 3.50% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

3 aktywne promocje

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie AVON - Listopada 2022

zobacz archiwalne promocje
AVON

Avon jest jedną z największych marek oferujących swoim klientkom sprzedaż kosmetyków na całym świecie. Od kilku lat funkcjonują również stacjonarne sklepy Avon oraz internetowa sprzedaż, poprzez sklep internetowy.

Avon od lat 90-tych oferuje elastyczny sposób dystrybuowania swoich usług, wykorzystując do tego celu rozbudowaną sieć opartą na indywidualnych konsultantkach. Pozwala to na pełne dostosowanie się do potrzeb klientek, szybkie dostarczenie towaru, jak również na bezpośrednią odpowiedź na ich potrzeby.

Asortyment Avonu w głównej mierze opiera się na produktach pielęgnacyjnych – twarzy, włosów i całego ciała. Miłośniczki makijażu znajdą tu wszystko, co jest potrzebne do zachowania perfekcyjnego wyglądu. W każdym katalogu znaleźć można szeroką gamę zapachów zarówno dla niej, jak i dla niego. Od jakiegoś czasu klientki mają również możliwość zakupienia stylowych dodatków w postaci toreb, apaszek, okularów itp.

Wszystkie produkty oferowane przez sklep internetowy Avon są dopracowane zarówno pod względem składu, jak i jakości wykonania opakowań. Są one przyjazne dla skóry, nie powodują alergii i cechują się wydłużoną trwałością. Niektóre z nich stały się tak popularne, iż urosły do miana „kultowych”.

PRZECENY AVON NA ZRABATOWANI.PL

Sklep internetowy jest kolejnym krokiem na drodze do pełnej satysfakcji klienta. Klarowny układ wszystkich produktów, rozbudowane opisy oraz realistyczne zdjęcia pozwalają na podjęcie decyzji zakupowych. Liczne promocje zachęcają do częstego odwiedzania sklepu. Niektóre zniżki sprawiają, że asortyment można zakupić nawet o 65% taniej!

Jeżeli chcesz skorzystać z atrakcyjnych promocji, jakie oferuje Avon, kliknij tu: link.

Dane kontaktowe sklepu

801 353 303

[email protected]

www.avon.pl

FB/AvonPolska


Avon Cosmetics Polska
Sp. z o.o.
ul. Słowicza 32
02-170 Warszawa

Metody płatności

Płatność gotówką
Płatność kartą

 

Metody dostawy

Bezpłatna dostawa