Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Allianz Turystyka Czerwiec 2024

Oceń sklep Allianz Turystyka

Ocena 4,43/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Allianz Turystyka - Czerwiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Allianz Turystyka

Allianz to powstałe w 1890 roku niemieckie przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe. Obecne jest w ponad 70 krajach, oferując programy emerytalne i usługi bankowe. W Polsce działa od 1997 roku, a w latach 2008-2011 funkcjonowało także pod nazwą Allianz Bank Polska.

Z usług firmy korzysta niemal 80 milinów zadowolonych klientów. To, co wyróżnią Allianz, to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta, jego oczekiwań i potrzeb. Szyta na miarę oferta, jest zawsze dostosowywana pod możliwości finansowe w taki sposób, by klient otrzymał jak najbardziej dogodne i optymalne dla siebie warunki.

Co więcej, Allianz zdaje sobie sprawę, że jedno tanie ubezpieczenie niekiedy nie wystarcza. Z tego względu dla nawet najbardziej wymagających konsumentów, zostały przygotowane różnorodne pakiety:

  • ubezpieczenie dla rodziny,
  • ubezpieczenie mieszkania
  • ubezpieczenie na życie.

Dla kochających podróże, czeka ubezpieczenie na podróż, które uwzględnia wszystkie najważniejsze związane z tą inwestycją aspekty.

Allianz turystka to elastyczny wybór pakietów, spośród różnorodnych opcji. Do wyboru jest pakiet Basic, który zapewnia usługę Assistance 24, jak również transport medyczny. To pakiet dla turystów, którzy podczas podróży cenią sobie przede wszystkim spokój i wypoczynek. Następnym pakietem jest Ski, który dodatkowo zapewnia konsultację medyczną w języku polskim. Dodatkowo wliczone jest ubezpieczenie obejmujące amatorskie uprawianie sportów rekreacyjnych i sportów zimowych wysokiego ryzyka. To idealne ubezpieczenie na wyjazd za granicę np. na narty, gdzie bardzo ważne jest aktywne spędzanie czasu. Ostatnim pakietem jest Extreme, który oprócz wcześniej wymienionych opcji, uwzględnia też dodatkowe ubezpieczenia na czas uprawiania amatorskich sportów ekstremalnych.

Tak skonstruowana oferta zapewnia potrzeby każdego rodzaju turysty, który oprócz mile spędzonego na wyjeździe czasu, chce przede wszystkim mieć wysokie poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od modelu wypoczynku, jaki preferuje. Możliwe jest szczegółowe określenie ram czasowych wyjazdu, jak również uwzględnienie osób objętych ubezpieczeniem – mogą to być też wczasowicze powyżej 70 roku życia czy przewlekle chorzy. Wyliczenie ubezpieczenia następuje po kilku chwilach, a klient może spokojnie myśleć o pakowaniu walizek na wyjazd.

 

KODY RABATOWE ALLIANZ TURYSTYKA NA ZRABATOWANI.PL

Atrakcyjne warunki ubezpieczenia, jak również troska o dobro własne i najbliższych podczas podróży, nie musi wiązać się z dużymi kosztami, szczególnie iż możliwości oszczędzania są naprawdę duże, a okazje cenowe wyjątkowo atrakcyjne. Poprzez nawiązanie współpracy Allianz Turystyka z portalem internetowym Zrabatowani.pl, możliwe jest korzystanie z usług firmy ubezpieczeniowej, a kody rabatowe i bony rabatowe Allianz Turystyka pozwolą sporo zaoszczędzić.

W portalu Zrabatowani.pl przygotowana została specjalna zakładka, w której znajdują się informacje o Allianz Turystyka, jak również regularnie dodawane są najnowsze kody rabatowe oraz promocje Allianz. Dotyczą one zwrotu gotówki na konto osobiste użytkownika, obniżek cen oraz rabatów, które mogą zmniejszyć wartość zamówienia nawet o 20%. By pobrać kupony rabatowe Allianz Turystyka wystarczy kliknąć na aktualny baner, a użytkownik automatycznie zostanie przeniesiony do strony zamówienia. Taki sam plan działania odnosi się do innych sieci handlowych i usługowych, gdzie nowe kupony i kody promocyjne są regularnie dodawane. Sprawdź, jaki rabat obowiązuje na Allianz Turystyka i skorzystaj z wielu możliwości oszczędzania.