Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe Saturn Lipiec 2024

Oceń sklep Saturn

Ocena 4,42/5

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Saturn - Lipiec 2024

Przepraszamy,

ale nie mamy aktualnie żadnej aktywnej promocji w tym sklepie.

Możemy powiadomić Cię o nowej promocji. Wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail poniżej.

Załóż konto
zobacz archiwalne promocje
Saturn

SATURN – NAJLEPSZY WYBÓR ELEKTRONIKI

Saturn to niemiecka sieć sklepów, oferująca sprzęt elektroniczny i sprzęt AGD i RTV. Obecnie prowadzi sprzedaż swoich produktów na terenie 9 krajów: Niemcy, Francja, Austria, Węgry, Hiszpania, Holandia, Belgia, Grecja, Luksemburg, Turcja, Rosja i Polska (od 2004 roku) – na terenie naszego państwa funkcjonuje 19 placówek. Sklep Saturn należy do koncernu Metro Group.

Pierwszy sklep powstał na terenie Niemczech w 1961 roku. Początkowo oferta była kierowana jedynie do dyplomatów, jednak z czasem stała się ona bardziej powszechna, trafiając pod dachy zwykłych obywateli. Obecnie sprzedawany asortyment obejmuje sprzęt RTV i AGD, sprzęt elektroniczny: komputery, laptopy, telewizory, tablety, konsole do gier, telefony i smartfony, ale również sprzęt do zabudowy czy sprzęt kuchenny: pralki, lodówki, zmywarki czy piekarniki. Nie brakuje również takich działów, jak książka, muzyka czy film.

Saturn to nie tylko wysokiej jakości sprzęt elektroniczny, ale przede wszystkim kompleksowe doradztwo oraz opieka nad klientem wobec różnych aspektów zakupowych. To, co wyróżnia markę na tle innych, to przede wszystkim poszerzone usługi. Przykładem są:

  • wydłużona gwarancja,
  • możliwość zarezerwowania sprzętu przez stronę internetową,
  • dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta.

Pakiet usług jest rozbudowany nawet o aspekty uwzględniające ochronę środowiska, w postaci możliwości zwrotu zużytego sprzętu AGD i elektronicznego. Oczywiście funkcjonuje również serwis naprawczy, który stanowi uzupełnienie kompleksowości usług firmy Saturn.

Marka Saturn stara się dostarczyć klientom usługi, które nie tylko obejmują wysokiej klasy sprzęt, ale przede wszystkim poprzez wykwalifikowanych pracowników pozwalają na dobranie oferty jak najbardziej optymalnej pod oczekiwania i potrzeby kupujących. Te starania zostały docenione przez samych klientów poprzez nagrodę „Laur Konsumenta” oraz przyznane w 2011 roku „Godło Jakości Obsługi”.

KODY RABATOWE SATURN NA ZRABATOWANI.PL

Sprzęt Saturn cechuje się wysoką jakością, jaką można nabyć w promocjach, jakie są regularnie wprowadzane do standardowej, obowiązującej oferty marki. Co więcej, w specjalnie przygotowanym dziale outlet, pojawiają się produkty, które obejmują rabaty cenowe Saturn. Dzięki temu klient może wybrać sprzęt dla siebie, płacąc niewiele, a niekiedy nawet połowę ceny początkowej.

Oferta Saturn jest również dostępna na portalu internetowym Zrabatowani.pl, gdzie wprowadzane są kody rabatowe Saturm, odnoszące się do asortymentu sklepu. Obowiązujące promocje są zawsze aktualne i odnoszą się do wielu aspektów, jak np. zwrot gotówki za dokonanie zakupów w Saturn czy bony rabatowe. Kody promocyjne są szczególnie opłacalne zwłaszcza, gdy użytkownik posiada osobiste konto na portalu, ze względu na punkty cashback.

Kupony rabatowe Saturn odnoszą się również do innych, zarówno polskich, jak i światowych marek. Obejmują one wiele branż, dlatego możliwe jest zaopatrzenie się w wiele ciekawych produktów, które obejmuje rabat cenowy. Sprawdź, jakie obecnie kupony dostępne są dla marki Saturn.