Zdjęcie sklepu

Kody rabatowe 4home Sierpień 2022

Oceń sklep 4home

Ocena 4,86/5

Odbierz 3.00% zwrotu
za zakupy w 4home

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 3.00% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie 4home - Sierpnia 2022

zobacz archiwalne promocje
4home

OFERTA 4HOME


Dzięki swojemu niezwykle szerokiemu asortymentowi, 4Home staje się królestwem wszystkich majsterkowiczów i dekoratorów. Znaleźć tu można najwyższej jakości propozycje, które urozmaicą wszystkie „cztery kąty”, niezależnie od tego, w jakim stylu zostały urządzone. Bogata gama stylowych tekstyliów domowych, oryginalnych dekoracji i dodatków do domu, nowoczesnego wyposażenia kuchni i jadalni oraz niezbędnego sprzętu do warsztatu czy ogrodu, została starannie wyselekcjonowana i dopasowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
4Home jest sklepem stosunkowo nowym na rynku Polskim. Firma powstała w Czechach w 2004 r., szybko zdobywając popularność i uznanie Czeskich klientów. Pozwoliło to na ekspansję na rynki zagraniczne (Słowacki w 2007 r. i Polski w 2015 r.)
Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu oraz wszechstronnej, zróżnicowanej ofercie, 4Home może pochwalić się zaufaniem i dobrą renomą, co potwierdza chociażby pierwsze miejsce w konkursie Heureka Shop roku na Słowacji.

NISKIE CENY 4HOME NA ZRABATOWANI.PL

4Home znany jest z różnego rodzaju akcji promocyjnych, które przyczyniają się do budowy pozytywnej relacji z konsumentami. Częste rabaty, zniżki czy pakiety lojalnościowe, to dobra okazja dla wszystkich miłośników niskich cen. W przypadku wybranych rodzajów produktów promocje potrafią być naprawdę duże, sięgając 80% początkowej ceny.

Sprawdź już dziś, jak niskie ceny panują na 4Home, klikając w link

Dane kontaktowe sklepu

+48 717 121 384

[email protected]

www.4home.pl

FB/4homePL


4home, a.s.
ul. Sygietyńskiego 8
58-508 UP 14 Jelenia Góra

Metody płatności

PayU
Za pobraniem
Visa
Mastercard

Metody dostawy

Kurier
InPost Paczkomaty
Poczta Polska