Zdjęcie sklepu

Genesis - artykuły gamingowe

Odbierz 5.00% zwrotu
za zakupy w Genesis

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 5.00% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

Po założeniu konta, prosimy o kliknięcie w link potwierdzający wysłany na adres email.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie Genesis - Maja 2022

Genesis

Marka Genesis powstała w 2011 roku. Od momentu narodzenia się marki  autorzy dostarczają akcesoria dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Genesis oznacza: stawać się i wciąż wzrastać. Tak jak planety powstają z wielu elementów i pierwiastków, tak samo Genesis powstaje z połączenia produktów z nieocenionym pierwiastkiem w postaci graczy — społeczności, która pomaga Genesis wciąż wzrastać i dostarczać jej coraz bardziej innowacyjnych narzędzi do profesjonalnej rozgrywki.

W Genesis autorzy projektują i tworzą szeroką gamę produktów, które pomagają graczom na różnych poziomach zaawansowania osiągać nowe cele i rozwijać swoje umiejętności w wirtualnych rozgrywkach. W ofercie gracz znajdzie kompleksowe rozwiązania zaprojektowane tak, aby pomóc mu w niemal każdym aspekcie rozrywki związanej z grą: od myszek i podkładek, poprzez słuchawki, różnego typu klawiatury gamingowe, akcesoria do konsol, fotele dla graczy aż po wyjątkowe gadżety dla fanów marki.

Zarówno rynek, jak i potrzeby graczy wciąż ewoluują. Genesis nadąża za trendami oferując coraz szerszy wybór produktów. W ostatnim czasie wprowadzili serię foteli dla graczy z myślą o ich zdrowiu. Dostosowują rozwiązania do konkretnych typów gier, czego dobrym przykładem są myszy projektowane pod gry typu FPS lub MMO oraz rozwój serii klawiatur mechanicznych dla wymagających graczy.

Dane kontaktowe sklepu

[email protected]

[email protected]

https://pl.genesis-zone.com/

FBhttps://www.facebook.com/GenesisGamingZone/?ref=page_internal


Gamedot sp. z o.o.
ul. Żabikowska 66,
62-030 Luboń

Metody płatności

PayU
Przelew tradycyjny
Płatność przy odbiorze
Płatność za pobraniem

Metody dostawy

Odbiór w punkcie
Paczkomat InPost
Przesyłka kurierska Pocztex48
Przesyłka kurierska DPD

Inne promocje w kategorii Gry i konsole

Shopee Rtv Euro Agd Roblox Vobis OleOle! cdp.pl Eneba Key Drop