Zapach podróży

  • Zapach podróży

Jak wybrać zapach do samochodu?

Jazda samochodem jest doceniana przez bardzo wielu ludzi. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki własnemu pojazdowi można zapewnić sobie szybki transport na krótkich, a także dalekich dystansach. Ludzie cenią sobie niezależność, brak konieczności sprawdzania rozkładów jazdy autobusów, pociągów, itp. Warto dodać, że sama jazda autem jest o wiele bardziej wygodna w porównaniu z zatłoczonymi środkami komunikacji miejskiej. Dodatkowo podróż można sobie jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystając ze specjalnych perfum samochodowych zapewniających przyjemny zapach.
Istnieje wiele rodzajów elementów i urządzeń zapachowych zapewniających wysoki poziom komfortu i przyjemności zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Warto więc zwrócić uwagę na różne typy zapachów oraz na ich najistotniejsze cechy, tak aby dopasować zapach nie tylko pod względem swojej ulubionej nuty, ale również pod względem najwygodniejszego użytkowania.

Praktyczne zawieszki zapachowe

Zawieszki są jednym z najbardziej popularnych elementów generujących zapach w samochodach. Każdy chyba zna słynne choinki zapewniające zapach górskiej bryzy, cytryny, lawendy, czy też zapach nowego auta. Najlepsze zawieszki są w stanie zapewnić przyjemny zapach w pojeździe nawet przez 8 tygodni. Jest to więc ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu można znacząco poprawić komfort jazdy. Dodatkowo zapachy takie nie są drogie, ponieważ koszt jednej takiej choinki to zaledwie kilka złotych.

Zapachy w atomizerach

Nie każdy lubi jeździć z zawieszką pod lusterkiem. Niektórzy kierowcy uważają, że są one kiczowate, a inni narzekają na ograniczone pole widzenia. Ciekawym rozwiązaniem jest atomizer. Zapachy rozpyla się pod dywanikami w miejscu nawiewu na nogi. Dzięki temu można aplikować zapach tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Zapach z atomizera utrzymuje się w pojeździe przez około tydzień. Najlepsze atomizery wyposażone są w funkcję regulowania intensywności zapachu.

Puszki zapachowe

Ostatnimi czasy dużą popularność zyskują odświeżacze powietrza wyglądające jak konserwy. Posiadają one plastikowe wieczka, które umożliwiają regulację poziomu zapachu. Preparaty znajdujące się w tych puszkach są przygotowane na bazie składników naturalnych. Dzięki temu pachną one bardzo dobrze i nie są groźne dla zdrowia.

Zapachy mocowane w kratkach nawiewu

Wielu posiadaczy pojazdów inwestuje również w zapachy, które montuje się na kratkach nawiewu. Dzięki temu do wnętrza pojazdu dostaje się świeże powietrze wzbogacone o zapach perfum. Oczywiście w przypadku takich elementów możliwa jest regulacja intensywności zapachu. Można ją dopasować do własnych potrzeb. Najlepsze urządzenia tego typu posiadają wymienne wkłady i są w stanie utrzymywać zapach przez około 30 dni.

Dostępność zapachów samochodowych w Polsce

Na terenie naszego kraju działa wiele firm oferujących wysokiej jakości zapachy samochodowe. Ciekawą ofertę można znaleźć na przykład w sklepi IPERFUMY. Dzięki sprzedaży internetowej, każdy ma możliwość kupienia wysokiej jakości zapachu samochodowego dopasowanego do konkretnych oczekiwań.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj