Wypocznij zimą!

  • Wypocznij zimą!

Urlop zimą – dlaczego warto?

Zimowy wyjazd na urlop na mnóstwo zalet i przekonał się o tym każdy, kto odwiedził nadmorski kurort zarówno zimą, jak i latem. Najbardziej popularne okresy wakacyjne przypadają w miesiącach letnich. W tym czasie każde z atrakcyjnych miejsc jest pełne turystów, a sprzedawcy regionalnych produktów i artykułów pierwszej potrzeby potrafią narzucić wysoką marżę na swoje towary. Ze względu na brak klientów w pierwszym kwartale roku, wiele kurortów i ośrodków wypoczynkowych oferuje bardzo atrakcyjne promocje i rabaty na swoje usługi. Urlop zimą? Jak najbardziej!

Wycieczka do Indii

Komu nie w smak śnieg, krótkie dni, długie noce i marznące kończyny, ma doskonałą okazję, by za nieduże pieniądze zwiedzić kawałek świata. Zazwyczaj szef akceptuje wniosek urlopowy złożony w okresie, kiedy pracowników nie brakuje. Zimą zawsze znajdzie się chętny zastąpić kolegę z pracy, licząc na rewanż z jego strony w okresie letnim. Wykorzystując okazje cenowe, można niewielkim kosztem zwiedzić spory kawałek świata. Decydując się na wyjazd z dziećmi w okresie ferii, dobrym rozwiązaniem jest wybrać wariant wycieczki zorganizowanej przez sprawdzone biuro podróży. Kody rabatowe znacznie obniżą koszt egzotycznej wyprawy. Coral Travel.

Ferie na na nartach

Zimowa przerwa od nauki jest doskonałą okazją, by zabrać całą rodzinę w góry na wielkie białe szaleństwo. Mimo popularności, jaką cieszą się familijne wyjazdy na narty, wytrawny poszukiwacz promocji zawsze znajdzie niedrogi apartament w Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Wiśle lub w Krynicy- Zdroju. Obecnie dość powszechna jest korzystna dla usługobiorców ulga cenowa, jaką daje zwrot za zakupy. Na początkujących narciarzy czekają na stoku wytrawni instruktorzy, którzy krok po kroku wprowadzą niedoświadczonych adeptów w tajniki jazdy na deskach. Słońce, śnieg i roześmiane buzie dzieciaków to pełnia szczęścia w górach. Sun&Snow.

Wyprawa własnym autem po Europie

Jesteś typem człowieka, który lubi chodzić własnymi ścieżkami i nie przepada za zorganizowanymi wycieczkami? Sprzykrzyła Ci się zima, która kojarzy się z mokrym nosem i notorycznym brakiem słońca? Nie martw się! Zimą również można nieźle się bawić, poznając nowe kultury i będąc panem swojego czasu. Wakacje własnym samochodem to opcja na urlop właśnie dla Ciebie. Przygotowanie planu wycieczki zajmuje trochę czasu, podobnie jak rezerwacja punktów noclegowych na wyznaczonych przystankach w podróży. Dziś na szczęście można liczyć na pomoc wyspecjalizowanej firmy posiadającej bogatą bazę noclegową dostosowaną do portfela i wymagań klientów. Konkurencyjne ceny oraz cashback, czyli zwrot za zakupy, znacznie obniżą koszty ekscytującej wyprawy. Vacanceselect.

Zimowe aktywności

Niektórzy uwielbiają zimowe sporty i tylko czekają na pierwsze przymrozki, a większe opady śniegu witają z szerokim uśmiechem na twarzy. Amatorzy białego szaleństwa dużą część swojego urlopu wykorzystują już w pierwszym kwartale roku, kiedy inni wolą nie wystawiać nosa z domowych pieleszy, popijając herbatę z cytryną i namiętnie śledząc losy bohaterów romantycznych seriali. Wypady na narty kosztują, dlatego warto wykorzystywać kody rabatowe i kupony promocyjne, rezerwując miejsca noclegowe w wybranych kurortach narciarskich. Groupon.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj