T-mobile na zrabatowani.pl

  • T-mobile na zrabatowani.pl

T-Mobile to obecnie trzecia pod względem wielkości sieć telefonii komórkowej w Polsce. Obsługuje łącznie około 129 mln abonentów, w tym aż 12 mln z naszego kraju. Działa od lat 90. ubiegłego wieku, ale do Polski wkroczyła nieco później, po zakupie udziałów popularnej przed laty sieci Era. Od tego czasu prężnie się rozwija, oferując klientom coraz to nowe, innowacyjne rozwiązania.

T-Mobile obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Swoją silną pozycję na rynku sieć zbudowała dzięki zasięgowi 3G, który obejmuje prawie 100% populacji kraju, a także pokrywającym 99% powierzchni Polski zasięgowi LTE. Na uwagę zasługuje również rozbudowana infrastruktura sieciowa. W 2016 roku T-Mobile powiększyło nawet swój zasięg LTE na częstotliwościach 800 MHz. Przez lata stało się jedną z najważniejszych marek telekomunikacyjnych w Polsce.

Ciekawe promocje na Zrabatowani.pl

T-Mobile regularnie przygotowuje dla swoich obecnych i przyszłych klientów ciekawe promocje. Najbardziej atrakcyjne można znaleźć na portalu Zrabatowani.pl
Teraz sieć oferuje m.in. nielimitowany internet domowy za jedynie 49 złotych miesięcznie. Umowa jest w tym przypadku podpisywana na 24 miesiące, a prędkość internetu to 20 Mb/s. Można ją zwiększyć również do 60 Mb/s. Wówczas cena abonamentu nieznacznie rośnie i wynosi 65 zł w skali miesiąca.
Na tym jednak nie koniec. T-Mobile przygotował superofertę bez telefonu. Teraz za jedynie 19,95 zł miesięcznie można rozmawiać przez telefon bez limitu. Promocja dotyczy krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. W pakiecie znajduje się również 2 GB internetu. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy. Opłata aktywacyjna wynosi jedynie 1 zł i jest doliczana do pierwszej faktury. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy nie chcą wymieniać swojego telefonu na nowy.

Najlepsze promocje w sieci

Na portalu Zrabatowani.pl można znaleźć także ciekawą promocją związaną z zakupem telefonu Samsung Galaxy A6. To nowoczesny smartphone z panoramicznym ekranem, funkcją Infinity display i skanerem odcisków palców. Aby zyskać 300 zł trzeba jedynie kupić urządzenie za złotówkę i oddać swój stary telefon. W tym celu należy zalogować się do aplikacji Members, wycenić starego smartphona i odesłać go do operatora. T-Mobile po weryfikacji urządzenia zwraca na konto 300 zł. Promocja ta dostępna jest w dwuletnim abonamencie. Płacąc jedynie 90 zł miesięcznie można rozmawiać przez telefon i wysyłać SMS bez limitu. Do dyspozycji jest także 10 GB internetu.

Ciekawie prezentuje się też oferta internetu mobilnego za jedynie 19 zł miesięcznie. Do dyspozycji jest aż 20 GB w skali miesiąca, a umowa podpisywana jest na okres 12 miesięcy.

Opcja Cashback

Dodatkowo warto założyć na portalu ZRABATOWANI.PL konto, aby uzyskać przy okazji 110 zł zwrotu za zakupy w T-Mobile (funkcja cashback). W tym celu wystarczy jedynie podać swój adres e-mail. To dobry sposób na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Zresztą konto w serwisie przyda się i w przyszłości, bo regularnie pojawiają się tam ciekawe promocje i kody rabatowe nie tylko dotyczące sieci T-Mobile.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj