Smartfon do celów biznesowych – poznaj ciekawe propozycje

  • Smartfon dla zadań specjalnych

Telefon, który wykorzystywany jest do celów biznesowych w obecnych czasach staje się powoli jednym z najważniejszych urządzeń, w jakie powinien zaopatrzyć się każdy biznesmen. Dlatego powinna to być „maszyna” wytrzymała i przeznaczona do zadań specjalnych. Zwracamy uwagę na kilka najważniejszych funkcjonalności.

Na co zwracać szczególną uwagę?

Nie da się ukryć, że współczesne smartfony są jak mini komputery, które wygodnie jest ze sobą zabrać na ważne spotkanie, porozumiewać się ze światem i pozyskiwać najważniejsze w danej chwili informacje. Podczas ich wyboru warto zwracać uwagę na kilka cech:

  • Duży ekran – to bardzo ważna cecha, która definiuje w znacznej mierze to, jak będzie wyglądać praca na takim telefonie. Dobrze, jeśli taki ekran jest na tyle duży, by umożliwiał bezproblemową i szybką pracę na nim. Z drugiej strony nie może być za duży, ponieważ w takim układzie lepiej jest taki telefon zastąpić mniejszym tabletem. Istotne by mieścił się w kieszeni i dobrze leżał w dłoni.
  • Wytrzymały – zarówno pod względem mocy przerobowej, jak i siły baterii. Po pierwsze ważne, by miał naprawdę imponującą pamięć, bo jak wiadomo – wystarczy zainstalować kilka aplikacji, by jego szybkość w dużej mierze spowolniła się. Dobrą opcją jest również poszerzanie pamięci za pomocą kart microSD, co pozwoli na zapisywanie nawet większych plików, jeśli jest to wymagane. Dugą kwestią jest bateria – nikt przecież nie chce cały czas być przypiętym do ładowarki czy powerbanka, co wygląda nieszczególnie elegancko na spotkaniach biznesowych.
  • Klawiatura i rysik – szybka praca na takim urządzeniu jest w dużej mierze podyktowana precyzyjnością. Rozwiązania jakie mają tradycyjnej smartfony niekiedy nie nadają się do pracy na nich. Warto więc rozważyć wybór mało popularnej obecnie klawiatury qwerty. Pozwala ona na o wiele mniejsze pomyłki podczas pisania, czego każdy biznesmen w kontaktach z klientami chce uniknąć. Inną opcją jest zdecydowanie się na rysik, który może być bardzo pomocny w obsłudze smartfona.

Bardzo duży wybór takich smartfonów znajduje się w RTVEuroAgd. Dodatkowo dokonując zakupów poprzez portal Zrabatowani.pl można liczyć na cashback w wysokości 1,25%.

Jaki smartfon biznesowy wybrać?

BlackBerry nie od dziś kojarzy się ze stricte biznesowym światem. Niemal od początku istnienia marki jest ona ceniona przez biznesmenów i to na całym świecie. BlackBerry Classic cechuje się wszystkimi wygodnymi w obsłudze rozwiązaniami, które jednocześnie pozwalają na wygodną pracę.

Również oferta od Samsunga np. Galaxy Note 4 czy Galaxy S6 Edge Plus oferują ciekawe rozwiązania i zdecydowanie posiadają ww. cechy, jakie powinien mieć smartfon do pracy. Ponadto cechują się elegancją (stonowana kolorystyka, okrągłe krawędzie) jaka przy spotkaniach biznesowych również jest bardzo ważna.

Propozycje te można znaleźć w eMag gdzie obowiązuje darmowa dostawa, a na produkty z działu elektroniki można liczyć na 0,5% zwrot wartości dokonanych zakupów.

Warto sprawdzić!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj