Prima aprilis – zabawne gadżety dostępne w sieci

  • Żarty na pierwszego kwietnia

Podobno śmiech to zdrowie − 1 kwietnia, w dzień żartów i kawałów, wiele osób próbuje (i to na dodatek skutecznie!) rozbawić otoczenie udanym psikusem. Jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy bliskich albo kolegów z pracy, sprawdź jakie zabawne gadżety mogą Ci w tym pomóc.

Co kupić?

Dowcipy będą bardziej wiarygodne jeśli posłużysz się odpowiednimi gadżetami. Zacznijmy od klasyki, czyli atrapy zwierzątka, takiego jak szczur albo mysz. Ktoś doświadczony może pomyśleć, że tego typu żarty są już oklepane, ale w przypadku początkującego, po którym nikt nie spodziewa się primaaprilisowych kawałów, ten pomysł może wypaść doskonale. Weź tylko pod uwagę, że poruszające się, nakręcane zwierzątka mogą wydawać się sztuczne, za to atrapy udające truchła mogą skutecznie zadziałać na osoby, które boją się tych małych gryzoni. Jeszcze lepszym pomysłem będzie wykorzystanie sztucznych pająków – zadbaj o to, by były lekko włochate, a wywołasz lepszy efekt. Mnóstwo tego typu artykułów znajdziesz na allegro.pl, gdzie można dostać zniżki na wybrane produkty. Wykorzystaj kody rabatowe i kupuj gadżety w niskiej cenie! Jeśli szukasz innych pomysłów na Prima Aprilis, możesz też poeksperymentować z fałszywym jedzeniem. Twój znajomy lubi ciasteczka Oreo? Zastąp pyszny krem pastą do mycia zębów! Łatwo możesz kogoś nabrać, kupując mydełka w kształcie łakoci. Postaw je na talerzyku w kuchni i czekaj aż przyjdzie pierwsza osoba w poszukiwaniu słodkości. Na pewno będzie zaskoczona oryginalnym smakiem…

Z myślą o domownikach

Wciąż nie wiesz, jaki żart chcesz wypróbować 1 kwietnia? Internet ma jeszcze wiele innych propozycji. Jedną z nich jest… sztuczna głowa, którą można zamówić na AliExpress, gdzie trwają teraz promocje. Wyobraź sobie, że budzisz się rano, przewracasz się na drugi bok, a zamiast znajomej twarzy widzisz kogoś zupełnie obcego. Może być nawet odwrócony tyłem, tak żeby było widać jedynie włosy. Gwarantujemy, że w ten prosty sposób można u kogoś wywołać niemały szok. A wyobraź sobie, co by było gdyby ktoś z Twoich bliskich zauważył w ogrodzie kogoś obcego i to o niepokojąco zielonkawym kolorze skóry… W sieci możesz kupić zombie do ogrodu, który postawiony na trawniku, wygląda jakby wyłaniał się spod ziemi. Emocje gwarantowane! Spróbuj pokusić się też o zakup nietypowych prezentów dla znajomych. Najlepiej będzie jeśli znasz kogoś, kto tego dnia świętuje urodziny bądź imienny, dzięki temu nie domyśli się, że upominek może być dość oryginalny. Jego zdziwienie na widok, np. puszki z mięsem jednorożca (tak, można takie nabyć w sieci!) albo pojedynczego klapka z funkcją otwieracza do kapsli będzie bezcenne!

Garść inspiracji

Wymyślić zabawny i oryginalny kawał to sztuka, dlatego dla pobudzenia wyobraźni warto zapoznać się z najbardziej znanymi, udanymi żartami. W tej kategorii zdecydowanie przoduje Google, który w zeszłym roku ogłosił wprowadzenie aplikacji, której celem miała być lokalizacja skarpetek. Choć wielu widziało w tej innowacji ratunek dla swoich skarpet, projekt nigdy nie powstał. Zaskoczyć udało się też użytkowników YouTube’a, których poinformowano o wprowadzeniu nowej usługi umożliwiającej oglądanie filmów w technologii sferycznej, a do tego w towarzystwie rapera Snoop Dogga. Poczuciem humoru wykazali się również Brytyjczycy z BBC. W 1957 roku telewizja wyemitowała program o szwajcarskim sadzie, w którym zamiast jabłek rośnie spaghetti. W tamtych czasach wiedza o tym, jak powstaje makaron nie była tak powszechna i wiele osób uwierzyło w podaną informację, zasypując BBC pytaniami jak można wyhodować własne spaghetti. Mamy nadzieję, że z odpowiednimi gadżetami, Twoje kawały odniosą podobny sukces!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj