Postanowienia noworoczne

  • Postanowienia noworoczne

Nowy rok jest jak czysta kartka papieru, w końcu zaczynamy go od zera. To idealny czas na chwilę refleksji i rozliczenia się ze sobą. Co udało nam się w poprzednim roku osiągnąć? Z czego jesteśmy zadowoleni, a co chcielibyśmy zmienić? Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu postanowił odmienić swoje życie za pomocą noworocznych postanowień. Postanowienia noworoczne robi każdy z nas, ponieważ są one uskrzydlające i motywujące, pobudzają do działania, zmuszają do zastanowienia się, nad czym chcemy popracować w nowym roku, czego chcemy więcej, a czego mniej.

Coś dla ducha

Jakie są typowe postanowienia noworoczne Polaków? Nieprzemijającą popularnością cieszy się chęć nauki czegoś nowego, doskonalenia swoich umiejętności lub zapisania się na jakiś kurs poszerzający nasze pasje i zainteresowania. Znajdziemy je między innymi w sklepie HelionEmpik lub ESKK. Dzięki kodom rabatowym każdy znajdzie tam coś dla siebie, od bardziej specjalistycznych i szczegółowych audiobooków oraz kursów, do podstawowych. A przecież to nie jedyny sposób nauki – obcojęzyczne filmy i książki to wprawdzie nieco dłuższy, ale równie skuteczny sposób.

Coś dla ciała

Wysokie miejsce w rankingu postanowień zajmuje też wyjazd na dalekie egzotyczne wakacje. Podróż marzeń to świetny pomysł na prawdziwy odpoczynek, “zresetowanie” umysłu i oderwanie się od codziennych spraw. Jeśli przez lata marzyliście o spontanicznej eskapadzie gdzieś daleko, to może właśnie teraz jest na to najlepsza pora. Dzięki promocjomrabatom na przykład od TUI, bardzo łatwo znajdziecie wycieczki w najdalsze zakątki świata w naprawdę okazyjnych cenach. Egzotyczny wyjazd można świetnie połączyć z chęcią rozwoju siebie, przecież nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą.
Niezmiennie spora część z nas jako swoje noworoczne cele stawia sobie to, że weźmie się za siebie, będzie dbać o zdrowie i uprawiać jakiś sport. Może chcecie zacząć codziennie biegać, chodzić na basen, siłownie, jeździć na rowerze lub na rolkach. Każdy z tych sposobów jest dobry, a wszystkie niezbędne akcesoria, jak buty do biegania, czy sportową bieliznę znajdziecie w promocyjnych okazjach cenowych, które wszystkim przypadną do gustu.

Noworoczne okazje cenowe

Nowy rok to również okres przecen, więc jeśli jedną z waszych noworocznych decyzji jest na przykład większe przestrzeganie wydatków i zwiększona oszczędność, to z początkiem stycznia rozpoczyna się czas po-zimowych wyprzedaży, a przeceny w tym momencie wynoszą aż do 50%, zaś w lutym osiągają maksymalną wysokość nawet do 90%. Ubraniowe łowy w tym okresie są bardzo opłacalne, a jeśli okaże się, że nie wszystkie modele spełniły w pełni wasze oczekiwania, nie musicie się martwić. Dzięki gwarancji zwrotu za zakupy bez problemu dostaniecie swoje pieniądze z powrotem.

Jak dotrzymać noworocznych postanowień

Najtrudniejsze w zrealizowaniu noworocznych postanowień jest ich sfinalizowanie. Przede wszystkim, warto określić terminy, których będziemy wypełniać swoje cele i zacząć od małych zmian, a bardziej szczegółowe i większe pozostawić na następne miesiące. Nasze wybrane postulaty muszą być przemyślanymi decyzjami, a najważniejsze w tym wszystkim powinno być to, że wybierzemy postanowienia, które będą sprawiać nam przyjemność.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj