Porozmawiaj z botem – Rabuś odpowie na (prawie) każde pytanie o Zrabatowani.pl

  • Porozmawiaj z botem – Rabuś odpowie na (prawie) każde pytanie o Zrabatowani.pl

Choć jeszcze przez długi czas nie musimy spodziewać się urzeczywistnienia scenariusza z filmu Ja, robot, sztuczna inteligencja coraz śmielej wkracza w wiele obszarów codziennego życia. Dlatego nie może zabraknąć jej również na Zrabatowani.pl! Rozpocznij rozmowę na Messengerze i poznaj nowego członka załogi – Rabusia w wersji komputerowej, który z przyjemnością odpowie na Twoje pytania, a także będzie informować Cię o aktualnych promocjach.

Kim jest Rabuś?

Rabuś to tzw. bot, którego powołaliśmy do życia dzięki nowej funkcji Messengera. Głównym zajęciem robota jest informowanie użytkowników o najnowszych promocjach,  potrafi jednak też odpowiedzieć na kilka pytań i szybko się uczy. Co prawda, jego wiedza ogranicza się tylko (a być może aż!) do informacji na temat naszego portalu, ale z pewnością będzie dobrym partnerem do rozmowy.

Rabuś odpowie na Twoje pytania, ale może także poinformować Cię o historii Twoich zakupów. Możesz też dzięki niemu poznać najnowsze promocje w danym sklepie. Dzięki temu możesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami oraz akcjami reklamowymi.

O czym można porozmawiać z Rabusiem?

Od Rabusia możesz dowiedzieć się niemal wszystkiego o działaniu serwisu Zrabatowani.pl.

Robot potrafi odpowiedzieć na pytania związane z Twoim cashbackiem. Udzieli również informacji na temat zwrotu, na który można liczyć w konkretnych sklepach. Nakreśli także zasady działania Zrabatowani.pl i wyjaśni w jaki sposób możesz korzystać z serwisu, aby maksymalnie obniżyć cenę swoich zakupów. Bot przedstawi także najważniejsze informacje o wybranych sklepach i markach, co znacznie ułatwi podjęcie decyzji zakupowej.

Rabuś posiada ciekawą funkcję umożliwiającą przeczytanie ostatniego wpisu z naszego bloga, poinformuje Cię rówież o pojawieniu się nowych tekstów. Wysyła także powiadomienia dotyczące obowiązujących promocji. Jeżeli jesteś maniakiem obniżek, Rabuś pomoże Ci być na bieżąco i nie przegapisz żadnej z nich!

W jaki sposób można porozmawiać z Rabusiem?

Aby porozmawiać z naszym robotem wystarczy wejść na profil Zrabatowani.pl na Messengerze, a następnie kliknąć w przycisk “Wyślij wiadomość” i “Rozpocznij”. Nie musisz obawiać się, że nie poradzisz sobie z obsługą bota. Rabuś sam chętnie podpowiada w jaki sposób zadawać pytania, a nawigację ułatwiają przyciski.

Z usług Rabusia skorzystać mogą także mobilni użytkownicy aplikacji Messenger. Wystarczy znaleźć Zrabatowanych w wyszukiwarce (bądź zeskanować kod umieszczony pod tym wpisem) i rozpocząć rozmowę. Obsługa czatu jest tak samo prosta, jak w przypadku wersji komputerowej.

Czy bot to jedyna forma kontaktu ze Zrabatowani.pl?

Wiele osób ceni sobie bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami, dlatego absolutnie nie rezygnujemy z tej możliwości. W każdym momencie można zakończyć rozmowę z botem i przejść do konwersacji z konsultantem. Wystarczy z dolnego menu wybrać opcję “Wyślij wiadomość”, aby pożegnać się z Rabusiem i skontaktować się z przedstawicielem Zrabatowani.pl.

Aby porozmawiać z Rabusiem, zeskanuj kod w aplikacji Messenger: m.me/zrabatowani

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj