Pink Weekend z Sephorą

  • Pink Weekend: Sephora

Dobry zapach, wyjątkowa szminka, czy najnowszy tusz do rzęs? Jaki kosmetyk wybiorą klientki Sephory, które skorzystają z wyjątkowej okazji cenowej, jaka obowiązuje w najbliższy weekend na portalu Zrabatowani.pl?

Zniżki w Sephora do 70%

Z pewnością dla wielu wielbicielek kosmetyków z perfumerii najbliższy weekend upłynie pod szyldem Pink Weekend, który rozpoczyna się 2.06, a kończy 04.06 i dotyczy produktów dostępnych w sklepie Sephora. I trudno się dziwić, ponieważ przygotowanych zostało wiele atrakcyjnych zniżek!

Miłośnicy przecenionych produktów, będą mogli cieszyć się rabatami, które sięgają nie 30%, nie 50%, a aż 70%! Jednak to tylko wybrane produkty! Jeśli zainteresuje Cię dany kosmetyk, który nie jest objęty zniżką – nic straconego! Portal Zrabatowani.pl ma dla Ciebie wyjątkowy kod, który obniży wartość wszystkich nieprzecenionych produktów o -15%!

Kod: AFF617

wystarczy wkleić w specjalne miejsce podczas realizacji zakupów i cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Podwójny cashback w Sephora

Oczywiście to nie wszystkie wyjątkowe oferty cenowe, jakie zostały przygotowane w ramach Pink Weekend. Klientki, które lubią wydawać, ale również lubią oszczędzać, na pewno nie mają łatwego życia… jak dobrze, że jest podwójnych cashback, który jest wyjątkową ofertą w ramach Pink Weekend!

System cashback jest niezwykle prosty, ale i opłacalny. Obowiązuje on na portalu Zrabatowani.pl i jest dostępny dla użytkowników, którzy zupełnie za darmo założyli konto – daje ono dostęp do wielu dodatkowych ofert cenowych, jak chociażby cashback. By go uzyskać, wystarczy zalogować się na swoje konto i wykonać zakupy online w dowolnie wybranym przez siebie sklepie, dostępnym z bazy ponad 100 marek. Następnie wydana gotówka, wraca na Twój wirtualny portfel na Zrabatowani.pl w zależności od wysokości obecnie obowiązującego cashbacku. Pieniądze te możesz wypłacić po uzbieraniu 50 zł, przeznaczyć do kolejne zakupy, bądź wesprzeć wybraną przez siebie fundację.

W najbliższy weekend na zakupy dokonane w Sephora obowiązuje podwójny cashback, który wynosi aż 4%!

Marka Sephora na Zrabatowani.pl

Sephora to francuska sieć perfumerii, która obecnie ma swoje placówki niemal na całym świecie. Do Polski dotarła pod koniec lat 90-tych i od razu skradła serca miłośniczek zarówno nieco bardzo bardziej ekskluzywnych kosmetyków, jak również klasyków od światowych producentów.

Popularność tego brandu polega w dużej mierze na tym, iż każdy klient jest traktowany indywidualnie. Na miejscu dostępne są konsultantki, które pomogą zarówno w doborze wyjątkowego zapachu, właściwego odcienia danego produktu czy w wyborze pięknego prezentu dla najbliższej osoby.

Asortyment sklepu stanowi przekrój wszystkich najważniejszych marek kosmetycznych na świecie, m.in.:

  • Dior,
  • Chanel,
  • Lancome,
  • Too Faced,
  • Biotherm.

Dodatkowo zachęcający jest program lojalnościowy sklepu, w ramach którego klientki nie tylko mogą liczyć na okazje cenowe, ale również na wyjątkowe podarunki, które dostają zupełnie za darmo, również podczas realizacji zakupów online.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj