Pink Weekend z Gino Rossi

  • Pink Weekend w Gino Rossi

Nachodzący weekend 7-9 lipiec to okazja do wyjątkowo tanich i atrakcyjnych zakupów w sklepie Gino Rossi. Oprócz trwającej właśnie przeceny, portal Zrabatowani.pl przygotował dla swoich użytkowników wyjątkowe promocje oraz atrakcyjne obniżki cen.

Kody rabatowe 10% w Gino Rossi

W zakładce sklepu Gino Rossi na Zrabatowani.pl czekają ciekawe okazje. Po zalogowaniu się do swojego konta, użytkownicy mogą odkryć wyjątkowy kod rabatowy, który obniży wartość wszystkich już przecenionych produktów o dodatkowe 10%!

Skorzystanie z tak świetnej okazji jest bardzo proste. Po wejściu w zakładkę należy kliknąć w „Odkryj kod”. Zalogowani użytkownicy mogą od razu skorzystać z promocji. Jeśli nie masz konta, możesz zalogować się przez Facebooka.

Po odebraniu kodu wystarczy udać się na wirtualne zakupy, które z pewnością będą obfitowały w niskie ceny.

Podwójny cashback na Gino Rossi

Jak to bywa w przypadku Pink Weekendu, obniżka cen nie jest jedyną niespodzianką. Użytkownicy mają również do swojej dyspozycji cashback, jednak tym razem jest on zawrotnie wysoki, ponieważ wynosi aż 10%! Oznacza to, że za dokonane w sklepie Gino Rossi zakupy, w dniach 7-9.07 klienci otrzymają 10% zwrot ich wartości, do swojego wirtualnego portfela.

System cashback dotyczy wszystkich marek dostępnych na Zrabatowani.pl i działa on za każdym razem, kiedy użytkownicy dokonują zakupów za pośrednictwem portalu Zrabatowani.pl. Wysokość zwrotu jest indywidualnie ustalana do wszystkich marek. Oszczędzone pieniądze są dokładane do wirtualnego portfela, z którego można je wypłacić w formie gotówki lub przeznaczyć na kolejne zakupy.

Wyprzedaż do – 70% w Gino Rossi

Marka Gino Rossi jest polsko-włoską firmą, istniejącą na rynku od 1992 roku. Początkowo specjalizowała się w projektowaniu i sprzedaży męskich butów, jednak doskonałe wyczucie smaku oraz rynku zaowocowało nie tylko poszerzeniem oferty o nowe produkty, ale również rozwinięciem działalności w postaci nowych punktów sprzedaży oraz działalności internetowej.

Obecnie w dyspozycji klientów jest szeroka gama obuwia, które kierowane jest zarówno do stylowych kobiet, modnych mężczyzn, ale również do najmłodszych wielbicieli mody. Uzupełnieniem tej wyjątkowej oferty jest galanteria w postaci portfelów, torebek oraz plecaków. Nie brakuje również stylowych dodatków, dzięki którym stylizacje tworzą spójną całość – są to m. in. skarpetki, parasolki czy rękawiczki.

Oferta Gino Rossi kierowana jest zarówno do wielbicieli obowiązujących trendów, ale również do konsumentów, którzy cenią sobie wyjątkową elegancję. Atutem wszystkich produktów jest fakt, iż są one projektowane głównie z myślą o użyteczności, a dopełnieniem jest wyjątkowa jakość, która przejawia się w wykorzystywanych materiałach oraz sposobie ich wyrobnictwa.

Dla miłośników oszczędzania w ten weekend czekają ciekawe oferty, jak chociażby druga para -40%, dział outlet, gdzie znajdują się ostatnie pary o obniżonych cenach oraz oczywiście wyjątkowa letnia przecena na imponującą ilość produktów, nawet do -70%!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj