Nowy rok, nowy sprzęt do domu (z atrakcyjnymi rabatami)!

  • RTV i AGD

Początek roku to dobry czas na zmiany – także w kwestii sprzętu AGD i RTV. Zastanawiasz się, jaką pralkę lub lodówkę wybrać? A może szukasz nowego telewizora? W tym poradniku znajdziesz masę cennych porad, które pomogą Ci wybrać nowoczesny sprzęt elektroniczny do domu. May też dla Ciebie super rabaty w sieci RTV Euro AGD!

Co jest ważne w wyborze odpowiedniego produktu elektronicznego do domu? Przede wszystkim wydajność, praktyczność i trwałość. Cena też oczywiście nie jest bez znaczenia. Szukając dobrego wyposażenia swojej kuchni, łazienki czy salonu, warto kierować się kilkoma ważnymi zasadami. Po pierwsze – wybierz sprzęt, który nie będzie pobierać dużo prądu (na etykiecie szukaj litery A – takie produkty są najbardziej energooszczędne, podczas gdy te z literą G – najmniej). Oszczędzisz w ten sposób masę pieniędzy na rachunkach za prąd, a i środowisko Ci za to podziękuje! Po drugie – warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania. Inteligentne pralki, lodówki i telewizory ułatwiają codzienne funkcjonowanie i pomagają oszczędzić dużo czasu.

Zobacz, czego możesz się spodziewać po takich innowacyjnych produktach RTV i AGD.

Nowoczesna lodówka w Twoim domu?

W wyborze lodówki, oprócz poziomu energooszczędności oraz budżetu, warto wziąć pod uwagę jeszcze inne kwestie. Niezmiernie ważne jest, aby lodówka spełniała swoją rolę w Twoim domu – zastanów się nad jej optymalną pojemnością i funkcjami, jakie ma oferować. Nowoczesne lodówki zapewniają łączność ze smartfonem, a nawet korzystają z takich zdobyczy techniki, jak Internet rzeczy. Ułatwia to gotowanie i planowanie zakupów (możesz podejrzeć zawartość lodówki ze swojego smartfona, nawet będąc na zakupach!). Szybko docenisz wygodę, jaką oferują te nowoczesne funkcje.

Czas na nową pralkę!

Pralki są dzisiaj po brzegi wypełnione inteligentną technologią. Pranie bąbelkowe, które ułatwia odplamianie, systemy autodozowania proszku, nowatorskie konstrukcje bębna umożliwiające obroty w dwóch kierunkach i sterowanie za pomocą smartfona to tylko cztery z wielu ciekawych funkcji. Z taką pralką pranie to czysta przyjemność! Nowoczesne pralki zużywają mniej prądu, są bardziej skuteczne w odplamianiu i ułatwiają zarządzanie praniem, nawet jeśli nie ma Cię w domu.

W zeszłym roku w Polsce sprzedano ponad 2 miliony telewizorów. Telewizor stanowi centrum rozrywki w domu, a często także wyraz dobrego gustu właściciela. Co warto wziąć pod uwagę, szukając nowoczesnego telewizora? Po pierwsze, standardem jest już smart TV, czyli łatwy dostęp do połączenia z Internetem (poprzez wi-fi) i dodatkowych aplikacji (np. streamingowych, takich jak Netflix czy Amazon Prime). Zwróć również uwagę na sam ekran. Obecnie topowe telewizory cechuje technologia miniLED. Umożliwia ona osiągnięcie pełniejszej czerni, a także lepszej jasności i kontrastu. Podobne parametry oferuje też technologia QLED.

Telewizor w centrum… zainteresowania Polaków

Wszystkie te rozwiązania są na wyciągnięcie ręki – w sklepie RTV Euro AGD! A dzięki rabatom na platformie Zrabatowani.pl kupisz nowoczesny sprzęt do domu w najlepszych cenach (nawet kilkadziesiąt procent taniej!). Już dzisiaj zobacz dostępne promocje – w RTV Euro AGD czekają na Ciebie dogodne warunki zamówienia i szeroki wybór elektroniki do domu.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj