Niezawodne pomysły na weekend!

  • Niezawodne pomysły na weekend!

Aktywny weekend z rodziną – 3 niezawodne pomysły

Weekend to pora, kiedy mamy w końcu trochę wolnego. Bardzo często łączy się z potrzebą spędzenia czasu w nieco bardziej aktywny i interesujący sposób niż na co dzień – pragniemy zatem zaangażować do tego wszystkich domowników. Basen, zakupy, a może gokarty? Nie masz pomysłu, jak urozmaicić dwa dni zarezerwowane dla siebie i najbliższych? Szukasz rozwiązań, które pozwolą połączyć przyjemne z pożytecznym? Skorzystaj z rabatów oraz zwrotów za zakupy, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, a przy okazji sprawdź trzy atrakcyjne propozycje.

Szybka podróż? Czemu nie!

Weekend to dobra okazja, by wyjechać z bliskimi i odpocząć poza domem. Nikt nie twierdzi, że ma to być podróż bliska, zwłaszcza że możesz spontanicznie ruszyć z rodziną w nieznane, dotknąć i zobaczyć atrakcje turystyczne innych krajów. Takie wycieczki mamy przecież w zasięgu ręki i portfela – dziś podróżowanie może być tanie i jest niezwykle łatwe. Taki wypad można zorganizować na kilka dni, a nawet na kilka godzin przed wyjazdem. Wystarczy skorzystać z internetowych przeglądarek, przejrzeć oferty i wybrać najciekawszy kierunek, a potem pojechać w wymarzone miejsce w idealnie pasującym nam terminie. Flixbus oferuje przejazdy autobusem już od 5 zł do ponad 28 krajów Europy! Sprawdź dostępne okazje cenowe i nie czekaj z decyzją.

Skoki z uśmiechem na twarzy!

Parki trampolin to coraz bardziej popularne miejsca na spędzanie wolnego czasu. Takie obiekty znajdują się już praktycznie w każdym mieście, zaś rozrywką w tym stylu cieszą się nie tylko dzieci, ale też starsza młodzież, rodzice czy wreszcie całe rodziny. Dla dzieci od 2. roku życia parki oferują pomysłowe tory przeszkód pełne kolorów i zjeżdżalni, które łączą w sobie bezpieczeństwo i znakomitą zabawę. Ponadto znajdują się tam dmuchane zamki oraz trampoliny przeznaczone dla maluchów. Na starsze dzieci i dorosłych czekają strefy trampolin – sportowe (np. koszykówki) oraz takie, w których można korzystać z basenu wypełnionego gąbkami. Instruktorzy służą pomocą i pokazują, jak pokonać ciąg trampolin, a przy tym czuwają nad bezpieczeństwem klientów. To ciekawy, a jednocześnie aktywny sposób na spędzenie wolnego czasu z najbliższymi. Sprawdź dostępne okazje cenowe, wykorzystaj kody promocyjne i baw się wyjątkowo w gronie rodziny – szczególnie te dostępne na Groupon.

Wycieczka rowerowa

Czas spędzany z rodziną powinien przynosić jak najwięcej satysfakcji, dlatego trudno wyobrazić sobie lepsze połączenie niż świeże powietrze i endorfiny podczas wysiłku. Szczególnie, gdy pogoda coraz bardziej dopisuje i zachęca do wyjścia na zewnątrz. Wspólna wycieczka rowerowa w Twoim mieście lub poza nim jest zawsze wspaniałą okazją, aby pozwiedzać i poprawić kondycję wszystkich domowników – aktywny tryb życia wpływa na zdrowy sen, pobudza apetyt, a także sprzyja koncentracji. Warto wybrać się do lasu lub skorzystać z coraz lepiej przygotowanych ścieżek rowerowych, które zapewnią bezpieczeństwo Twoim najbliższym. Jeśli nie posiadasz jeszcze rowerów lub myślisz o wymianie sprzętu rowerowego na bardziej komfortowy, zapoznaj się z aktualnymi promocjami i przygotuj swoich bliskich na wyjątkową podróż! Wszystkie najlepsze, rowerowe oferty znajdziesz jak zawsze na Allegro.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj