Najnowsze flagowe smartfony topowych marek – Samsung Galaxy S8, Sony Xperia XZ, Apple iPhone 7 i HTC U11

  • Najlepsze telefony

Kto z nas wyobraża sobie życie bez telefonu naszpikowanego najnowszymi gadżetami, które nie tylko ułatwiają życie, ale przede wszystkim zmieniają je na lepsze i wygodniejsze? Nietrudno się więc dziwić, że producenci prześcigają się w tym, by zaoferować swoim klientom jak najlepszą ofertę. Przyjrzyjmy się kilku nowym modelom od największych producentów.

Nowa jakość obrazu, czyli Samsung S8

Jeżeli chodzi o rynek smartfonów to trudno jest zaskoczyć klientów czymś nowym – zwłaszcza gdy niemal każdy producent korzysta z bardzo zbliżonych technologicznie rozwiązań. Jednak i na tym polu zdarzają się sytuacje, które po raz kolejny udowadniają, że diabeł tkwi w szczegółach.

Samsung S8 sprawił swoim fanom (i nie tylko!) nie lada niespodziankę – przede wszystkim za sprawą swojego nowego, ciekawego designu. Ekran znacznie różni się od tego z czym mieliśmy do tej pory do czynienia. Opływowe brzegi sprawiają, że obraz posiada dodatkową głębię, a przy tym sama grafika korzysta z technologii HDR, przez co oglądanie na nim materiałów video to sama przyjemność. Bardzo dobry aparat z szybkim autofocusem idzie tutaj w parze z cyfrową stabilizacją obrazu w jakości Ultra HD. To prawdziwy multimedialny kombajn!

Odmieniona Xperia

Telefony marki Sony nie cieszyły się ostatnio zbyt dużym zainteresowaniem klientów, dlatego Sony Xperia XZ ma być rodzajem pewnego odbicia się i ponownego włączenia się do walki o nowych klientów. W nowej Xperii zwraca uwagę odmieniony wygląd z matową obudową, posiada 5,2 calową matrycę LCD o rozdzielczości Full HD. Poprawiony został czas pracy, który pozwala nawet na 6 godzin intensywnego użytkowania oraz ok. 3 godziny grania. Smartfon jest też całkowicie wodoszczelny, zaś miłośnicy muzyki na pewno ucieszą się z głośników stereo. Najnowszą Xperię możesz zakupić w atrakcyjnej cenie w sklepie internetowym Zadowolenie.pl

Apple iPhone 7 – czy warto?

Produkty Apple budzą wiele kontrowersji i wydaje się, że albo się je kocha, albo nienawidzi. Nie inaczej jest z nowym iPhonem 7, którego wielu miłośników Androida ocenia jako “skok na kasę”. Warto jednak zauważyć i docenić niektóre nowe funkcjonalności. Wprowadzone zostały dwa nowe odcienie czerni, sam telefon jest o 40% szybszy niż poprzednim model, a uzupełnieniem jego wydajności jest nowoczesny 4-rdzeniowy procesor. Warto zauważyć również wodoszczelność oraz podwójny aparat. Zabrakło natomiast wejścia na słuchawki, co jest konsekwencją wprowadzenia na rynek bezprzewodowych słuchawek…

W najnowszym produkcie Apple pojawiły się pewne zmiany, jednak nie jest to z pewnością tak duży skok technologiczny, jak wielu wielbicieli marki by sobie tego życzyło. Tym niemniej, przymykając oko na pewne niedogodności można się cieszyć naprawdę dobrym i wydajnym sprzętem.

Ściśnij swój HTC U11

Swoje nowinki technologiczne prezentuje również firma HTC, która w najnowszym modelu dołączyła funkcjonalność… ściskania go. Telefon w zależności od funkcjonalności z jakiej się korzysta wykona odpowiednią interakcję. Specjalny zestaw czynników sprawdza czy użytkownik ściska telefon czy też trzyma go normalnie – dzięki temu np. podczas robienia zdjęcia ściskanie może automatycznie uruchomić tę funkcję. Opcja Edge Sense została zainspirowana starszymi generacjami telefonów, które kiedyś obsługiwało się tylko za pomocą jednej ręki – inżynierowie HTC doszli do logicznego wniosku, że jest to bardzo wygodne, więc… dlaczego by nie powrócić do tej idei? Wyszło znakomicie!

Dodatkowo dla zapracowanych możliwe jest wykupienie modelu, który posiada też tackę na dodatkową kartę SIM. Telefon ten możesz znaleźć w Partner AGD-RTV.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj