Najmodniejsze męskie koszule w tym sezonie

  • Koszule

Koszula jest nieodmiennym elementem garderoby każdego eleganckiego mężczyzny. I choć ona sama gości w szafach od dekad, trendy z nią związane ulegają zmianie niemal co sezon. Co jest zatem modne o tej porze roku? 

Koszule dla odważnych

Koszule, które są całkowicie gładkie, pozbawione jakichkolwiek wzorów to bezpieczny wybór. Niemniej jednak nie da się go nazwać wyborem, który jest zgodny z panującą obecnie modą. To, co jest najbardziej na topie to najróżniejsze szalone wzory – dominują tutaj printy związane z motywem kwiatowym. Taki rodzaj zdobień może nie kojarzy się z męską garderobą, jednak – jak się okazuje – jest to ostatni krzyk mody. Mowa tu oczywiście nie o takich zdobieniach, jakie można spotkać na kobiecych ubraniach. Kwiaty są o wiele bardziej stonowane i stanowią jedynie zarys, tło. Niemniej jednak kojarzą się z delikatnością i bardzo dobrze będą się prezentować szczególnie na młodych panach, którzy chcą połączyć elegancję z odrobiną odwagi.

Innym rodzajem zdobień, jakie obecnie królują na ulicach można w uproszczeniu określić jako bliżej nieokreślone wzory – fantazyjne, poskręcane, czasem lekko dziwaczne printy. To wersja dla nieco bardziej odważnych, dlatego dobór dodatków przy tak mocnych i odważnych wzorach powinien być nieco bardziej przemyślany i stonowany.

Tego typu koszule męskie znaleźć można w nowej ofercie Wólczanka, która dostępna jest w korzystnych cenach oraz promocjach.

Kolorystyka modnych koszul męskich

Jeśli chodzi o dobór odpowiedniej barwy męskich koszul, króluje oczywiście niezastąpiona biel. Przede wszystkim sprawdza się ona na nieco bardziej oficjalne i eleganckie spotkania. Niemniej jednak warto jest postawić na odrobinę bardziej odważne, acz nadal eleganckie kolory. Dobrym przykładem będzie złamana szarość, która na równi z granatem podbija obecnie wszystkie modowe wybiegi. To dobry wybór dla tych panów, którzy nie wiedzą jakie dodatki dobrać do koszuli – niezależnie od tego czy jest ona formalna czy półformalna.

Przełamaniem standardowej konwencji jest również łączenie kolorów, ale w dość nietypowy sposób. Mowa tu zwłaszcza o zamianie kolorów na większych obszarach ubrania jak np., całe rękawy lub kołnierzyki. Co więcej, niekiedy zestawienia kolorystyczne są dość nietypowe, jakby niepasujące. Z pewnością jest to wersja jedynie dla najbardziej odważnych mężczyzn!

Koszula męska o ciekawym wykończeniu

Jeśli chodzi o ciekawe zdobienia, obecnie panuje pewien ciekawy trend, który z pewnością nie będzie dla każdego. Mowa tu bowiem o wszelkiego rodzaju dodatkach, które w przypadku koszuli mogą wydawać się dość nietypowe. Przede wszystkim króluje jeans, który jeszcze do niedawna kojarzył się z kiczem. Bardzo często na sklepowych półkach zobaczyć można również zdobienia w postaci przetarć lub łat, które pojawiają się na wysokości łokci oraz ramion.

Tego typu nietypowe koszule męskie na wyprzedaży, jak i w regularnej cenie można zakupić na stronie internetowej Recman.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj