Najbardziej wyczekiwane książki 2018 roku

  • Najbardziej wyczekiwane książki 2018 roku

Rok 2018 obfituje w premiery filmowe oraz książkowe. Możemy spodziewać się wielu ciekawych premier, które na pewno przypadną do gustu bibliofilom. Jeśli zastanawiasz się, jakie ciekawe książki mają swoją premierę w ciągu najbliższych miesięcy, to poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji!

1. Ocalałe, Riley Sager

To trzymający w napięciu thriller, opowiadający historię kobiety, która dziesięć lat wcześniej ocalała z przerażającej masakry. Do dziś próbuje sobie poradzić z traumą i zapomnieć o tych strasznych wydarzeniach, jednak nie jest to takie łatwe i musi skonfrontować się ze wspomnieniami i rozgryźć zagadkę. Powieść jest bardzo angażująca i poleca ją sam mistrz grozy, czyli Stephen King. W księgarniach dostępna od 14 lutego. Szukaj specjalnych promocji na książki grozy i zamów tę pozycję korzystając z kuponu rabatowego. To idealna propozycja dla wszystkich miłośniczek ciekawych powieści, które wywołują niepokój, ale wciągają, jak żadne inne. Jeśli lubisz czytać książki w formie ebooków lub audiobooków – warto zajrzeć na stronę księgarni Virtualo. Często książki w tej wersji są dużo tańsze niż te w opcji papierowej.

2. Makbet, Jo Nesbø

Czy nowa wersja Makbeta może okazać się sukcesem? Jeśli zabiera się za nią mistrz norweskich kryminałów, to istnieje na to naprawdę duże prawdopodobieństwo. Jo Nesbø został zaproszony do Projektu Szekspir, który pozwala współczesnym autorom opowiedzieć historie napisane przez wybitnego angielskiego dramaturga i ma być formą uczczenia 400 rocznicy jego śmierci. W powieści Nesbø Makbet jest policjantem z trudną przeszłością. Żądza sukcesu i pieniędzy sprawia, że popada w paranoję i obłęd, doskonale wiedząc, że żeby dostać to, co mu się należy, będzie musiał być gotowy, aby zabić.

Premiera książki miała miejsce na początku kwietnia 2018. Jeśli nie chcesz jej przegapić, to już teraz rozejrzyj się za ciekawymi rabatami i kodami promocyjnymi w swoich ulubionych księgarniach, na przykład w Empiku.

3. The Outsider, Stephen King

Kolejna książka z gatunku literatury grozy, tym razem od Stephena Kinga, który uchodzi za mistrza tego nurtu. The Outsider to książka bliższa kryminałowi niż klasycznemu horrorowi. Opowiada o śledztwie w sprawie morderstwa 11-letniego chłopca. Dowody jednoznacznie wskazują na miejscowego nauczyciela angielskiego, który jednak ma mocne alibi…
Jeśli chcesz poznać rozwiązanie, to już teraz poszukaj specjalnych kodów rabatowych i zamów powieść w przedsprzedaży. Premiera już w czerwcu.

4. The President is missing, Bill Clinton i James Patterson

Bill Clinton został pisarzem i swoją pierwszą dużą powieść wydał w towarzystwie Jamesa Pattersona.
Książka The President is missing to trzymający w napięciu thriller polityczny z elementami dramatu, opowiadający o zaginięciu prezydenta. Jak najważniejszej osobie w USA udało się zniknąć bez śladu? Tego dowiesz się, czytając całą powieść. Książka będzie miała swoją premierę latem 2018 roku.

5. Na wschód od zachodu, Wojciech Jagielski

Wojciech Jagielski w swojej książce zabiera czytelników w niezwykłą podróż do Indii. Pokazuje tamtejsze życie, przedstawia problemy społeczeństwa kastowego i konfliktów wynikających z takiego podziału, mówi o trudnych wojnach i konfliktach zbrojnych, ale jednocześnie nie zapomina o zwykłych ludziach i ich historiach. Książka dostępna jest w księgarniach od stycznia 2018. W dobrej cenie dostaniesz ją w księgarni Ravelo.

Sprawdź nasze polecane książki na rok 2018 i już teraz zamów powieść idealną dla siebie, która pozwoli Ci się przenieść do innego świata. Szukaj wyjątkowych promocji i specjalnych okazji cenowych, i korzystaj ze zwrotów za zakupy, aby móc kupić nawet dwie powieści w cenie jednej.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj