5 pomysłów na weekend majowy

  • 5 pomysłów na weekend majowy

Weekend majowy coraz bliżej. Jeśli nadal nie masz żadnych konkretnych planów, ale chciałbyś ten czas spędzić w sposób ciekawy z rodziną lub przyjaciółmi, to czas najwyższy znaleźć odpowiednie atrakcje. Jak spędzić długi weekend na początku maja? Poniżej 5 pomysłów, które na pewno Cię zainteresują!

1. Grill w gronie najbliższych

Weekend majowy to idealny czas, aby rozpocząć sezon na wspólne grillowanie. Możecie zorganizować ucztę razem z rodziną i przyjaciółmi w swoim własnym ogrodzie lub wyjechać za miasto. Zanim jednak się spakujecie, musicie pamiętać o zakupie wszystkich niezbędnych rzeczy. Na pewno bez problemu znajdziecie specjalne okazje cenowe na grille z okazji majówki (na przykład tu: Castorama), a przekąski, zimne napoje, mięso i warzywa kupicie w Twoim ulubionym sklepie w bardzo konkurencyjnej cenie, z możliwością skorzystania z wyjątkowych promocji i kodów rabatowych. Dzięki temu na pewno nie zabraknie Wam niczego, co niezbędne do wspólnej zabawy przy grillowaniu.

2. Spływ kajakowy

Chcecie spędzić aktywnie cały weekend i razem z rodziną i przyjaciółmi wyjechać gdzieś za miasto? Poszukajcie wyjątkowych kuponów rabatowych i specjalnych promocji na zorganizowane wycieczki i spływy kajakowe. To idealna rozrywka dla całej rodziny oraz dla grupy przyjaciół, którzy chcą spędzić weekend majowy na aktywnym wypoczynku, wśród pięknych krajobrazów. Po przepłynięciu ustalonej trasy możecie zrobić sobie ognisko, które na pewno będzie dodatkową atrakcją. Warto też rozejrzeć się za noclegiem w promocyjnej cenie, na przykład na stronie Triverna.

3. Wycieczki rowerowe i gry terenowe

Idealną i niskobudżetową formą spędzania weekendu majowego są rodzinne wycieczki rowerowe oraz gry terenowe. Razem z dziećmi i gronem najbliższych znajomych i ich pociechami możecie wybrać się na rowerową wyprawę, a później zorganizować na miejscu piknik i podchody. To świetna zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a przede wszystkim to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku. Jedyne, co będzie Wam potrzebne to rowery. Możecie je wypożyczyć z wykorzystaniem specjalnych kodów promocyjnych lub kupić jeszcze przed sezonem, aby załapać się na wyjątkowe okazje cenowe. Warto zajrzeć na strony internetowe sklepów ze sprzętem rowerowym, na przykład w Bikesalon.

4. Wycieczka edukacyjno-rekreacyjna

Wspólny wyjazd w góry lub nad morze podczas weekendu majowego trzeba dużo wcześniej zaplanować. Dlatego, jeśli przegapiliście okazję, a mimo to chcecie wyjechać na majówkę, możecie skorzystać ze specjalnych promocji last minute na rodzinne wycieczki w Polsce. Świetnym i bardzo ciekawym pomysłem będzie np. wycieczka Lubuskim Szlakiem Wina i Miodu, zwiedzanie przepięknego Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd lub wyjazd na malowniczą Szwajcarię Kaszubską. Takie wycieczki będą doskonałym sposobem na odpoczynek oraz dowiedzenie się i zobaczenie czegoś nowego.

5. Wakacje za granicą

Bardzo popularnym sposobem spędzenia weekendu majowego jest zrobienie sobie krótkich wakacji i wyjechanie za granicę. Możecie polecieć całą rodziną do słonecznej Hiszpanii lub romantycznej Francji albo zdecydować się na tropiki. Decyzję możecie podjąć znacznie wcześniej i zaplanować wyjazd, korzystając ze specjalnych ofert z cashbackiem lub polować na wyjątkowe okazje cenowe i oferty last minute.

Weekend majowy to idealny czas na odpoczynek i spędzenie czasu w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół. Już teraz zaplanujcie wspólnie, jak spędzicie ten długi majowy weekend. Zarezerwujcie bilety i nocleg w wybranym miejscu lub podzielcie się przygotowaniami do grilla, aby podczas samej majówki wspólnie odpocząć i dobrze się bawić.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj