Moda na minimalizm

  • Moda na minimalizm

Moda na maksymalizm – trend wnętrzarski w 2019 roku

Moda na skandynawski minimalizm powoli odchodzi na ławkę rezerwowych, by zaczekać w zapomnieniu na swój ponowny renesans. Wyparty kiedyś styl, pozwalający na współistnienie antycznych mebli oraz dodatków w nowoczesnych aranżacjach przestrzennych, wraca do łask. Maksymalizm to wolność i indywidualne podejście do aranżacji dla każdego, kto chce się stać kreatorem oryginalnych wnętrz salonów, kuchni czy sypialni. Atutem maksymalizmu jest pełna dezynwoltura w łączeniu tekstur, wzorów i stylów wnętrzarskich. Korzystając z kodów rabatowych i śledząc okazje cenowe, zbuduj własną maksymalistyczną przestrzeń na miarę najnowszych trendów.

Feeria świateł, kształtów i kolorów

Duża dowolność w przenikaniu się stylów pozwala zwolennikom maksymalizmu na pełną swobodę w łączeniu klasycznych wykończeń ścian i sufitów z odważną kolorystyką i nowoczesnym designem ekonomicznego oświetlenia. Klasyczne gzymsy rozety i listwy na ścianach oklejonych wzorzystą tapetą nadają życia przestrzeniom pokojów dziennych i salonów, wnosząc ożywczy powiew wolności do mieszkalnych pomieszczeń. Pozorny chaos zamienia się w urozmaicony ład kompozycji czyniąc domowe zacisze niebanalnym miejscem wypoczynku. Śledząc promocje i wykorzystując kupony rabatowe zrealizuj niebanalny projekt będący odzwierciedleniem Twojej historii i charakteru. OBI.

Dekoracyjne tekstylia

Meble w pomieszczeniach, w których ściany ozdobiono we wzorzyste tapety, odważne kolory i elementy sztukaterii, aż się proszą o dekoracyjne tekstylia oraz inne dodatki podkreślające nieograniczoną wyobraźnię aranżera. Pozornie niedbale, rzucone na sofę lub fotel poduszki o ciekawej teksturze i łamiące konwencję zasłony oraz narzuty na łóżko budują między sobą niebanalną relację. Dodatkowym wyrazem nieograniczonej ekspresji maksymalisty mogą być obrazy i dekoracje ścienne wyrażające określone idee lub będące nawiązaniem do konkretnych epok. Weź pod uwagę korzystne rabaty, które umożliwią Ci większą swobodę w urządzaniu mieszkania marzeń. Jysk.

Stylowe dodatki

Dla przeciwników durnostojki i kurzołapki, a dla amatorów maksymalizmu wszelkie figurki oraz ozdoby to cenne pamiątki. Aranżując przestrzeń mieszkalną, maksymalista opowiada historię i wystawia na światło dzienne swoją głęboką, przestrzenną wrażliwość. Na stołach bogactwo ozdób w postaci mis lub pater o różnych kształtach i rozmiarach. W kątach długie, pokryte płaskorzeźbami wazony lub kwiaty w ozdobnych donicach. Na wyspie aneksu kuchennego lub parapetów świeczniki i lampiony. Każdy najmniejszy drobiazg jest niezbędną składową, tworzącą niepowtarzalny charakter pomieszczenia. Wykorzystaj rabaty i baw się wolnością wyboru dodatków. Home&You.

Niebanalne meble

Dobór mebli do wnętrz w maksymalistycznym stylu nie określają żadne specjalne reguły. Dużo zależy od wrażliwości estetycznej twórcy całego projektu. Począwszy od koloru ścian aż do najmniejszych dekoracji i elementów ozdobnych, maksymalista buduje swoją kompozycję balansując momentami na granicy kiczu. Zwolennicy maksymalizmu uwalniają się od stereotypów i utartych prawideł udowadniając, że wszystko jest możliwe, a prawdziwe piękno wymyka się wszelkim szablonom. Baw się procesem aranżacji wnętrz korzystając z opcji cashback i wykorzystując rabaty podczas zakupów kolejnych elementów maksymalistycznej kompozycji. Abra Meble.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj