Jakie słuchawki do biegania są najlepsze?

  • Znajdź idealne słuchawki do biegania

Ciepłe dni sprzyjają aktywności fizycznej, szczególnie takiej, którą można uprawiać na wolnym powietrzu. Jednym z najbardziej popularnych sportów tego typu jest bieganie. Wprawdzie nie wymaga ono skomplikowanego sprzętu, ale jednak miło jest biec i przy okazji słuchać ulubionej muzyki. Podpowiadamy więc, jakie słuchawki do biegania są najlepsze.

Mały rozmiar – wysoka wygoda

Ostatnimi czasy do najbardziej popularnego rodzaju słuchawek należą tzw. pchełki. Ich niewątpliwą zaletą jest przede wszystkim mały rozmiar, który pozwala na schowanie nawet do niewielkiej gabarytowo kieszonki, a takie przecież często można spotkać w ubraniach sportowych. Jednocześnie zapewniają one dobrej jakości dźwięk, który dodatkowo – poprzez możliwość włożenia słuchawki głęboko w ucho – dokładnie tłumi dźwięki z otoczenia. Dodatkowym atutem jest fakt, iż są dostępne w naprawdę każdym kolorze, tak więc Ci biegacze, którzy zwracają szczególną uwagę na walory estetyczne, mogą również dopasować je pod względem kolorystycznym. Szeroki wybór tego typu słuchawek w swojej ofercie ma Media Expert, gdzie za dokonane zakupy otrzymasz dodatkowo 3% zwrot wartości zakupów.

Dodatkowe zabezpieczenie i lekkość

Być może słuchawki posiadające dodatkowe zakładki na uszy nie prezentują się z najwyższą elegancją, ale zdecydowanie są czymś, czego wielu biegaczom brakuje – dają one gwarancję, że słuchawki nawet podczas najszybszego biegu nie wysuną się z ucha. Dodatkowo – chociaż na takowe nie wyglądają – są niezwykle lekkie. Dzięki temu nie powodują żadnego dyskomfortu podczas biegania. Długi kabel pozwala na umieszczenie np. smartfona nawet w dolnej kieszeni spodni. Nie jest konieczne dokupywanie specjalnych nakładek na ramiona. Dla osób ceniących sobie komfort użytkowania ponad aspekt wizualny, czeka szeroki wybór tego typu słuchawek w sklepie Saturn, gdzie dokonując zakupy za ponad 500 zł, między 20:00 a 9:00 możesz liczyć na aż 8% zniżkę.

Dodatkowe opcje słuchawek

Bieganie to czynność, która niestety uniemożliwia niekiedy wygodne sterowanie urządzeniami, z których słucha się muzyki. Dlatego wybierając właściwy model warto jest zwracać uwagę na takie aspekty jak sterowanie bez konieczności wyjmowania np. telefonu za każdym razem, gdy chcemy zwiększyć głośność lub zmienić piosenkę. Umożliwiają to specjalne przyciski, które zamontowane są na kablu słuchawek.

Ponadto dobrze jest zwracać uwagę również na takie elementy jak wodoodporność, która jest szczególnie ważna podczas uprawiania sportów na zewnątrz. Wodoodporne słuchawki to przede wszystkim komfort użytkowania i skupienie się na tym, co jest ważne, a nie na trosce o bezpieczeństwo sprzętu.

Dodatkowe gadżety to możliwość wymiany gumek na przetworniki, jak również zintegrowanie ich z aplikacją do biegania, która informuje o prędkości, pokonanym dystansie czy liczbie spalonych kalorii. Oferta Allegro pozwoli biegaczom na wybór słuchawek dostosowanych pod ich wysokie wymagania, a kupony rabatowe na dodatkowe oszczędności.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj