Jaki prezent wybrać?

  • Jaki prezent wybrać?

Jaki prezent dla babci i dziadka pod choinkę?

Niezaprzeczalnym jest, że dziadkowie to wyjątkowe osoby. Babcia niejednokrotnie cerowała skarpety i używała perswazji, by przekonać nas do kolejnego kęsa ciasta. Z kolei dziadek zawsze radził, opowiadał, wprowadzał na życiową ścieżkę. Dziadkowie zasługują więc na wyjątkowy prezent pod choinkę. W połączeniu z naszymi kodami rabatowymi, ten prezent nie będzie zwykłym upominkiem!

Dziarscy Dziadkowie

Twoi dziadkowie nie przypominają stereotypowych staruszków? Mają więcej pomysłów na minutę niż Ty? Chłoną nowe technologie? Jeśli tak, sprzęt RTV lub AGD będzie dla nich możliwie największą świąteczną atrakcją. Widok Twojej babci lub dziadka z uruchomioną aplikacją popularnych portali społecznościowych przyprawia o pozytywny zawrót głowy, a perspektywa wspólnego surfowania w sieci – tym bardziej. Nowoczesny smartfon, kompatybilny tablet, a może multifunkcjonalny laptop – to urządzenia, które mogą być dla Twoich najbliższych otworem do nowych możliwości spędzania i projektowania wolnego czasu. Jeśli natomiast dziadkowie są pełni energii, ale posiadają dozę zdrowego rozsądku, możesz zaopatrzyć ich w ekspres ciśnieniowy. Mleczna kawa o poranku doda im energii na cały dzień przygód z wnukami i będzie dobrym pretekstem, by zaprosić sąsiadów na popołudniową pogawędkę. Pod choinką możesz umieścić również praktyczne urządzenia RTV i AGD. Odkurzacz bezworkowy czy blender udoskonalą ich codzienne funkcjonowanie. Sprawdź nasze kupony rabatowe! Media Markt.

Czas na relaks!

Długie, zimowe wieczory to czas przeznaczony nie tylko na poczet rozmów i snu, ale również na relaks i psychiczny odpoczynek po wytężonym dniu pełnym atrakcji. Wygodny, bujany fotel, rozgrzewająca herbata z imbirem i cytryną, dźwięk strzelającego drewna i dobra książka. To wszystko jest w zasięgu ręki. Jeśli Twoi dziadkowie umiłowali sobie literaturę i są jej oddani, wykorzystaj nasze promocje i rabaty, by zaoszczędzić. W przeciwnym razie, gdy dziadkowie nie są miłośnikami słowa, możesz próbować ich do tego przekonać. Powieści historyczne i biografie pozwolą im wrócić wspomnieniami do minionych czasów dzieciństwa, a literatura polskich wieszczów i poetów zabierze ich w retrospekcyjną podróż do młodości. Ponadto, Ty też możesz zyskać! Cashback lub zwrot za zakupy jest u nas gwarantowany! Tania książka.

Podróże małe i duże

Dusze obieżyświatów spełnią się podczas bliższych i dalszych podróży w poszukiwaniu nowych doznań. Jeśli Twoja babcia i dziadek nie lubią siedzieć w jednym miejscu i nieustannie poszukują nowych wrażeń, eksplorowanie nowych miejsc wraz z naszymi kodami promocyjnymi będą idealnym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Destynacji jest wiele, i to na obszarze całej Polski! Zarówno południowa, jak i północna część kraju czeka na Twoich dziadków. Morskie powietrze będzie łechtać schorowane organizmy skondensowanym jodem. Natomiast górskie wędrówki po ośnieżonym stokach doprowadzą zmysły do szaleństwa. Nie inaczej będzie w mniejszych i większych miastach. W proponowanych destynacjach znajdują się komfortowe apartamenty. Nasze okazje cenowe zaskoczą Cię jeszcze nieraz! Sun&Snow.

Szeroki wachlarz pomysłów nie kończy się na wymienionych propozycjach. Ważne jest jednak, żeby prezent był spersonalizowany. By trafił z Twoich rąk prosto do ich serca.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj