Jaki kubek wybrać?

  • Jaki kubek wybrać?

Wyraź siebie oryginalny kubek. Kubki są integralną częścią każdego dnia. Spożywamy z nich ulubione napoje – zarówno w pracy, jak i w domu. Dlatego tak ważne jest, by kubek nie tylko dobrze wyglądał, ale również reprezentował naszą osobowość. Za pomocą naszych wskazówek, osiągnięcie tego efektu będzie proste i tanie!

Kubek z ciekawym designem

O tym jak ważny jest wygląd kubka, z pewnością przekonał się ten, kto chociaż raz musiał skorzystać z niego w pracy. W natłoku dużej ilości naczyń, niekiedy trudno jest znaleźć ten, który należy do nas. Dlatego posiadanie oryginalnego kubka jest czasem rozwiązaniem obowiązkowym. By zatem nie mieć trudności ze znalezieniem swojego naczynia, najlepiej jest wybrać ten kubek, który cechuje się ciekawym wyglądem. Trzeba przyznać, że tutaj pole do popisu jest naprawdę duże! Takie sklepy jak Picco oferują kubki, które należy określić jako oryginalne. Jednak podczas wyboru takiego naczynia należy patrzeć na kilka aspektów.

Kształt – nierzadko jest dość oryginalny, np. serce. Z pewnością jest to produkt, który wyróżnia się na tle innych. Niemniej jednak warto jest zwrócić uwagę nie tylko na to, czy taki kubek będzie się wyróżniał na tle innych, ale również na to, jaki będzie w codziennym użytkowaniu. Nie wszystkie kształty nadają się do swobodnego spożywania napojów.
Wielkość – wydaje się, że większość kubków jest w takim samym rozmiarze. Niemniej jednak przed zakupem warto jest dokładnie sprawdzić, ile rzeczywiście ml płynów pomieści kupowany przez nas produkt. Najbardziej spotykaną pojemnością jest oczywiście 500 ml, ale nie brakuje i mniejszych, jak i większych np. 400 ml, jak i 600 ml. To ważne, szczególnie, gdy regularnie robimy kawę z ekspresu, która posiada określone parametry.
Uchwyty – w takich sklepach jak Garneczki można nabyć kubki, które posiadają dość oryginalne uchwyty. Z jeden strony są one praktycznym wyróżnieniem garnka na te innych. Z drugiej jest to jeden z najważniejszych elementów tego typu produktów. To, w jaki sposób kubek leży w dłoni, definiuje właśnie uchwyt.

Specjalne funkcje kubka

Tani kubek z pewnością będzie służyć jedynie do spożywania ulubionych trunków. Jednak, taki, który nie tylko będzie wyglądał, ale przede wszystkim spełniał inne zadania, to sprawa nieco bardziej skomplikowana. Najczęściej spotykane modele, to takie, które posiadają właściwości zachowania odpowiedniej temperatury. Mowa tu zarówno o niskich, jak i wysokich temperaturach. Jest to szczególnie przydatna funkcja, jeśli kupowany przez nas kubek jest wykorzystywany nie tylko w pomieszczeniach np. pracy, ale również w terenie. W lecie miło jest się napić mrożonej kawy, a zimą ciepłej herbaty.
Inny aspektem, na który często klienci zwracają uwagę, to zaparzacz. Nie jest to co prawda tak zaawansowana technologia, jednak i w tym obszarze mogą pojawiać się zarówno produkty proste, jak i nieco bardziej rozbudowane. Sam zaparzacz może mieć nie tylko większe lub mniejsze dziurki, ale również sposoby jego montażu mogą się różnić. Podczas wyboru odpowiedniego modelu warto jest zatem dopasować taki kubek do rodzaju, w jaki spożywamy napoje.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj