Hulajnoga elektryczna – czyli idealny zakup na lato.

  • Hulajnoga elektryczna – czyli idealny zakup na lato.

Lato to przede wszystkim piękna pogoda, a więc okres, kiedy najchętniej wychodzimy z domów. Udajemy się na wakacje, spacery po parku, a także przejażdżki rowerowe. W mieście jednym z najlepszych środków komunikacji jest jednak hulajnoga elektryczna, idealna na czas letni. To urządzenie stosunkowo niedrogie, a zapewniające szybki dojazd do celu. Co więcej, może być używane do zwiedzania miasta bez męczących podróży samochodem czy komunikacją miejską. Jednak, na jaki model hulajnogi warto postawić latem?

Jaka hulajnoga najlepsza na lato?

Wybór hulajnogi elektrycznej na wakacje wcale nie jest taki prosty. Na rynku znajdziecie setki modeli różnych producentów, dlatego też musicie wiedzieć, na jakie parametry zwracać uwagę. Będzie to przede wszystkim waga samego urządzenia, ale również zasięg oraz maksymalna prędkość. Nie możecie zapomnieć o wielkości kół, co wpłynie na komfort jazdy nawet po trudnym terenie. Duże znaczenie ma także to, kto będzie użytkował hulajnogę, dlatego też sprawdźcie maksymalne obciążenie konkretnego modelu. Wielkość samego urządzenia także ma ogromne znaczenie, jeśli postawicie na wersję składaną do małych rozmiarów, z powodzeniem przewieziecie hulajnogę w bagażniku samochodu. Dzięki temu będziecie mogli zabrać ją na wakacje, aby nie podróżować autem po mieście. Zwróćcie także uwagę na czas ładowania – gdy bateria niespodziewanie rozładuje się w ciągu dnia, dobrze, jeśli będzie można ją jak najszybciej naładować. No dobrze, ale jakie są najpopularniejsze, chętnie wybierane modele hulajnóg elektrycznych na lato? Poniżej kilka świetnych przykładów.

Techlife X5s – dobry wybór

Techlife stworzył jakiś czas temu popularny model hulajnogi elektrycznej nazwany X5. Zdecydował się jednak ulepszyć wersję, a tą nowszą oznaczył X5s. Co się zmieniło? Przede wszystkim wzmocniono akumulator, w nowym modelu mamy 18 Ah, co pozwala na pokonanie około 50 kilometrów bez żadnej przerwy. Silnik ma moc szczytową 550W i rozpędza hulajnogę do 30 kilometrów na godzinę. Co ważne, urządzenie wyposażono w tempomat, dzięki czemu jazda będzie bardziej komfortowa. Czas ładowania tego modelu wynosi z kolei od 4 do 5 godzin, a więc naprawdę niedługo. Warto podłączać urządzenie do ładowania na noc, dzięki czemu rano będzie gotowe do dalszej pracy. Nie można zapomnieć o możliwości składania hulajnogi. Ta waży zaledwie 18 kilogramów, będzie więc bardzo łatwa w transporcie. Maksymalny udźwig opisywanego modelu wynosi dokładnie 120 kilogramów. Egzemplarz wyposażono w duże, 8,5-calowe opony wraz z podwójną sprężynową amortyzacją. Pokonacie więc wszelkie nierówności bez najmniejszego kłopotu. Sprawdźcie, czy ten model dostępny jest w sklepach internetowych, w których możecie liczyć na rabaty za hulajnogi elektryczne, a nawet zwrot części wydanych pieniędzy. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie Zrabatowani.

Motus Scooty 10 – duże koła to podstawa

Scooty 10 to model hulajnogi elektrycznej, który wyróżnia się przede wszystkim eleganckim, nowoczesnym wykończeniem. Jednak najważniejsze jest to, co znajduje się w środku. Głównym atutem są tutaj 10-calowe koła, dzięki którym pokonacie wszelkie nierówności bez najmniejszego kłopotu. Bez przeszkód wjedziecie nawet na niewysoki krawężnik, ominiecie rowerzystów, zjeżdżając na pobocze czy spacerowiczów w parku. Pojazd ten rozpędza się do 25 kilometrów na godzinę, moc silnika wynosi w tym przypadku dokładnie 350W. Warto zaznaczyć, że model ma trzy tryby jazdy, pierwszym jest ECO, który pozwala rozpędzić pojazd do 15 kilometrów na godzinę, drugim DRIVE, na którym będziecie podróżować z prędkością 20 kilometrów na godzinę, a ostatnim SPORT – tutaj prędkość maksymalna wynosi 25 kilometrów na godzinę. Nie zapomniano również o tempomacie, co przyczyni się do większego komfortu podczas jazdy. Akumulator ma pojemność 15 Ah, mogłoby się wydawać, że to mało, ale co ciekawe, pozwala to na jazdę bez przerwy przez 65 kilometrów! Sam czas ładowania jest nieco dłuższy niż w przypadku poprzednika i wynosi 7 godzin. Rabaty na hulajnogi elektryczne marki Motus znajdziecie na stronie Zrabatowani.

Frugal Alpha – mocna i niezawodna

Frugal Alpha to idealna hulajnoga do miasta, wszystko za sprawą niewielkiego dystansu, jaki możecie pokonać bez konieczności ładowania. Będzie to dokładnie 25 kilometrów, a to za sprawą akumulatora o pojemności 7,8 Ah. To oczywiście przekłada się na jego ładowanie, które trwa najczęściej do czterech godzin, a więc naprawdę krótko. Prędkość maksymalna wynosi 25 kilometrów na godzinę, ale jeśli chcesz ograniczyć zużycie energii, sugerujemy jazdę w trybie ECO z prędkością 15 kilometrów na godzinę. Model Alpha poradzi sobie z ciężarem maksymalnym na poziomie 100 kilogramów, hulajnogę możecie w prosty i szybki sposób złożyć i co ważne, waży zaledwie 12 kilogramów. Będzie więc rozsądnym wyborem również dla młodszych użytkowników. W tym modelu zainstalowano koła o średnicy 8,5 cala, a więc naprawdę duże.

Vsett 9 – co warto o niej wiedzieć?

Promocje na hulajnogi elektryczne czekają na Was na stronie Zrabatowani, jedną z tych, które na pewno się tam pojawią, będzie Vsett 9. Warto zdecydować się na zakupy poprzez tę stronę, ze względu na ceny tej hulajnogi. Wszystko to za sprawą parametrów, jakie oferuje użytkownikowi. Przede wszystkim moc silnika wynosi tutaj 650W, co pozwala rozpędzić pojazd do 40 kilometrów na godzinę. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że ten model pokona swobodnie dystans 60 kilometrów na godzinę na jednym ładowaniu. Akumulator ma w tym przypadku pojemność 17,5 Ah, ładowanie potrwa około 7 godzin. Maksymalny udźwig tej hulajnogi wynosi 120 kilogramów, model wyposażono w przednie światła LED, co umożliwia jazdę po zmroku. Oczywiście możecie hulajnogę składać. Jej waga to 23 kilogramy, a więc dużo w porównaniu do poprzedników.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj