Gorące premiery książkowe – co wybrać?

  • Książki

Jesień i zima to czas, w którym mniej wychodzimy z domu. Zdecydowanie więcej czasu niż na spacerach, spędzamy wówczas pod kocem, z kubkiem gorącej herbaty w ręce. To idealny moment, na sięgnięcie po książki. Zrabatowani przygotowali dla Ciebie zestawienie najciekawszych propozycji tego roku oraz specjalne rabaty!

Dobra książka to przede wszystkim taka, która nas zainteresuje. Wybierając dla siebie lekturę, powinniśmy kierować się nie tylko tym, co jest akurat na topie, ale również własnymi zainteresowaniami literackimi.

Premiery książkowe – najciekawsze propozycje

W ostatnich miesiącach swoje premiery miało wiele interesujących książek. Wśród nich znalazły się ciekawe biografie, wstrząsające reportaże, ale też lekkie romanse, idealnie nadające się do weekendowego relaksu. Któraś z nowości wyjątkowo Cię zaciekawiła? Na końcu artykułu znajdziesz kupony rabatowe, dzięki którym kupisz książki w niższej cenie.

Rok Lema

Rok 2021 został nazwany rokiem Stanisława Lema, w związku z obchodami stulecia urodzin autora. Czy może być lepszy czas na zapoznanie się z twórczością pisarza? Wojciech Orliński stworzył książkę „Lem w PRL-u”, będącą wyborem korespondencji Lema z różnego rodzaju instytucjami, urzędnikami oraz przyjaciółmi. Stanisław Lem jest najczęściej tłumaczonym polskim pisarzem w historii, warto więc nieco zagłębić się w jego życiorys, poznając przy okazji realia ówczesnego systemu.

Reportaż

Jacek Hołub to reportażysta, który zajmuje się głównie trudnymi, nierzadko bolesnymi tematami. Podobnie jest tym razem. „Beze mnie jesteś nikim” to reportaż o przemocy w polskich rodzinach. Patrząc na wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, aż 30% dorosłych Polaków przyznało, że było sprawcami przemocy w rodzinie.

Biografia

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się również kilka ciekawych biografii. Jedną z nich jest książka autorstwa Benjamina Mosera „Sontag”, opowiadająca o życiu amerykańskiej pisarki, eseistki i obrończyni praw człowieka, Susan Sontag. To postać legendarna, jedna z największych intelektualistek ubiegłego wieku. Zajmowała się nie tylko sztuką, ale prowadziła również rozważania nad polityką, feminizmem i seksualnością. Autor w biografii przybliża sylwetkę pisarki oraz ujawnia wiele nieznanych wcześniej faktów z jej życia.

Romans

„Ukochana gangstera” to książka autorstwa I.M. Darkss. Erotyk mafijny opowiada historię Elizabeth Hallwell, która zostaje oddana bezwzględnemu gangsterowi, Loganowi Rothowi. Takie działanie nie jest przypadkowe – Elizabeth jest tylko elementem transakcji. To książka, która z pewnością rozgrzeje fanki romansów do czerwoności.

Skorzystaj z rabatów i kup książki w promocji

Któraś z propozycji wyjątkowo Cię zainteresowała? Nie musisz wybierać, bo dzięki Zrabatowanym możesz mieć wiele książek w niższych cenach. Na naszej stronie znajdziesz kupony rabatowe do księgarni Matras, Znakoraz Flow Books. Zrób zakupy już dziś i z przyjemnością zanurz się w lekturze!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj