Fotoksiążka na prezent

  • CEWE

Czasami brak jest pomysłu na ciekawy prezent. Warto wtedy zaskoczyć rodzinę i przyjaciół produktami CEWE, które doskonale nadają się na pamiątkę lub drobny upominek. Może to być obraz, kalendarz lub cały album z najpiękniejszymi zdjęciami. Wszystko można zamówić w prosty sposób i cieszyć się z niepowtarzalnej pamiątki. 

Usługi fotograficzne od CEWE

Firma CEWE zajmuje się branżą fotograficzną od roku 1961, a jej nazwa to akronim powstały od pierwszych liter imion i nazwisk właścicieli. Obecnie CEWE to europejski lider w usługach fotograficznych i druku cyfrowym – swoje placówki ma w ponad 24 krajach i zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników. Sklep internetowy CEWE może się również pochwalić najbardziej nowoczesnym parkiem maszynowym w Europie. Firma rocznie produkuje ponad miliard zdjęć cyfrowych, miliony CEWE Fotoksiążek, a także różnego rodzaju fotoproduktów.

W Polsce oddział CEWE znajduje się w Kędzierzynie Koźlu skąd usługi są dystrybuowane na teren całej Polski i Europy.

Fotokalendarze – niezwykły kalendarz z niepowtarzalnymi zdjęciami

Fotokalendarz z CEWE można zamówić w dowolnej chwili. Klienci mają do wyboru wiele formatów – mniejsze fotokalendarze mogą przyozdabiać biurko, a większe powinny zawisnąć w widocznych miejscach, by przypominać o miłych wspomnieniach uwiecznionych na fotografiach. Całkowita indywidualizacja kalendarzy sprawia, że są one bardzo wyjątkowe, a nawet osobiste – wystarczy wybrać zdjęcia i format, by stworzyć naprawdę wyjątkową pamiątkę.

Fotoobraz CEWE – kolarze ze zdjęć

Innym ciekawym pomysłem na pamiątkę lub podarunek na wyjątkową okazję jest fotoobraz – dostępne są w najlepszych cenach i w niemal każdym formacie – od 20 x 30 cm aż po 150 x 200 cm. Fotoobrazy mogą być wykonane na różnego rodzaju materiałach – płótnie, akrylu, aluminium. Bardziej wymagający klienci mogą skusić się na obrazy wieloczęściowe, takie jak dyptyki tryptyki czy poliptyki.

Zdjęcia przez Internet

CEWE oferuje również możliwość wywoływania zdjęć – dlaczego warto skorzystać z tej usługi? CEWE korzysta jedynie z oryginalnych środków chemicznych, certyfikowanego papieru, który gwarantuje wysoką klasę zdjęć i najlepsze niemieckie maszyny, które znane są ze swojej niezawodności – to wszystko sprawia, że internetowy sklep z fotoproduktami CEWE tworzy odbitki, które charakteryzują się najwyższą jakością w Polsce – żaden stacjonarny zakład fotograficzny nie dysponuje takimi możliwościami. Zastosowane technologie i materiały gwarantują idealną barwę i doskonałe nasycenie koloru – odbitki można zamówić online i odebrać w jednym z ponad 300 punktów w Polsce.

Jeszcze taniej dzięki Zrabatowani.pl

Dobrej jakości zdjęcia to inwestycja na wiele lat. Piękne zdjęcia i fotoprodukty można kupić jeszcze taniej dzięki stronie zrabatowani.pl. Wystarczy się zarejestrować, by mieć dostęp do naprawdę dużych okazji cenowych i imponujących kodów rabatowych. Newsletter będzie przypominał o zbliżających się akcjach promocyjnych, a opcja cashback pozwoli otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj