Domowe ozdoby urodzinowe

  • Domowe ozdoby urodzinowe

Dekoracyjne szaleństwo, czyli urodzinowe DIY w pigułce

Jest taki dzień w roku, na który czekają wszyscy! Niezależnie od wieku, zawodu i zainteresowań. I to nie Święta, nie rozpoczęcie roku szkolnego, a… urodziny! Multum przekąsek, maksimum radości, ale przede wszystkim przepiękne dekoracje to klucz do sukcesu i ukojenia duszy solenizanta. Sprawdzamy, jakie cuda można wyczynić, by przyozdobić stół, pokój i w końcu cały dom. Nasze kody rabatowe pozwolą Ci nie tylko ozdobić, ale również zaoszczędzić. No i gotówka wróci na Twoje konto, bo otrzymasz zwrot za zakupy!
DIY to akronim sformułowania Do It Yourself (ang. zrób to sam). Koncepcja polega na samodzielnym i niezarobkowym wykonywaniu prac, dekoracji, przedmiotów na własny użytek bez pomocy profesjonalistów.

Zdjęciowa retrospekcja

Kto nie lubi oglądać swoich zdjęć? Czy jest ktoś taki, kto nie ma ochoty czasem powspominać? Takich osób trzeba ze świecą szukać i to taką z dużym płomieniem! Jeśli ktoś z Twoich bliskich obchodzi urodziny, zrób mu dekoracyjną niespodziankę. Przygotuj zdjęcia, które przywołują Ci na myśl skojarzenia z nim związane i piękne wspomnienia. W naszym sklepie znajdziesz papier fotograficzny, a wraz z nim niezwykłe okazje cenowe. Pamiętaj, że nasze kupony rabatowe pozwolą Ci zaoszczędzić! Potem musisz tylko wydrukować zdjęcia. Wystarczy, że zrobisz to na domowej drukarce. Potrzebny będzie także sznurek jutowy oraz drewniane klamerki. Wydrukowane zdjęcia rozwieś na sznurku i przymocuj klamerkami w widocznym dla solenizanta miejscu. Jego radość, a może i wzruszenie gwarantowane. Media Expert.

Kwiatowy zawrót głowy

Kwiaty są dobre na każdą okazję. Z urodzinami nie jest inaczej, jednak standardowa forma chyba wszystkim się już nieco przejadła. Gdyby tak wziąć na tapetę te same tradycyjne rośliny, ale zrobić dekoracje z nich w niestandardowej formie? Nic prostszego. Wystarczy, że wybierzesz z całego asortymentu kwiaciarni swoje ulubione kwiaty (np. róże, goździki, tulipany), a my będziemy mieli dla Ciebie specjalne promocje. Po zakupie musisz wyszperać w czeluściach swojego strychu lub piwnicy słoiki, a także cienką wstążkę w zakamarkach. Im bardziej zróżnicowane wielkością, kolorem i kształtem – tym lepiej. Pełen wachlarz niestandardowych form uzupełni całość kompozycji. Z każdego rodzaju zakupionych kwiatów wybierz po kilka sztuk i umieść w słoiku. Wstążkę przymocuj do słoika, a następnie porozstawiaj wazoniki własnej roboty w różnych miejscach Twojego domu. Niech solenizant będzie zaskoczony, że nawet w łazience czekają na niego kwiatowe dekoracje. Ty też będziesz mieć satysfakcję, że cashback pojawi się na Twoim koncie! Kwiatowy ogród.

Zwykły-niezwykły balon

Idąc z duchem nurtu minimalistycznego, balon zawsze się sprawdza. Ale znów – nie taki zwykły balon rzucony gdzieś w kąt, a balon z atrakcyjnym napisem. Najlepszą metodą, która się sprawdza, jest przymocowanie takiego balonu nad wejściem do pokoju solenizanta lub tam, gdzie będzie w centrum uwagi. By tę kompozycję uzupełnić, niezbędne jest coś do pisania – np. marker. W kolejnym etapie pracy drogi są dwie – jeśli wyprawiasz imprezę urodzinową, daj gościom uwolnić wodzę fantazji i niech to oni wpisują hasła, wspomnienia lub coś innego, co ucieszy solenizanta. Natomiast jeśli nie planujesz imprezy, zrób to sam. Nie musisz się martwić, bo wykorzystując kody promocyjne, otrzymasz od nas rabat na zakup balonów. Sprawdź oferty sklepu Urwis.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj