Co kupować na zapas w drogeriach?

  • Promocje w drogeriach

Wyprzedaż – jedno słowo, której wywołuje w nas tyle emocji. Dzięki znacznej obniżce cen produktów możemy kupić więcej ulubionych produktów i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Takie kupowanie na zapas najczęściej dotyczy kosmetyków i innych produktów drogeryjnych. Jednak nie wszystkie nadają się do długiego przechowywania, gdyż mają ograniczoną datę ważności. Które produkty warto kupić na zapas, gdy w drogeriach pojawiają się promocje i wyprzedaże?

Żel pod prysznic

Każdy ma swój ulubiony specyfik do mycia, którego używa codziennie. Żele pod prysznic są jednym z tych produktów, które warto kupić na zapas. Zużywamy je regularnie, więc nie ma obaw, że się przeterminują lub pozostawimy napoczęte opakowanie. Unikniemy też sytuacji, w której nagle zabraknie nam żelu podczas kąpieli.

Suchy szampon

Produkt, bez którego ciężko obyć się osobom z mocno przetłuszczającymi się włosami. Suchy szampon pozwala na dłuższe zachowanie świeżego wyglądu fryzury. Dzięki niemu nie musimy też codziennie myć głowy. Zazwyczaj używa się go drugiego lub trzeciego dnia po myciu włosów. Jest też niezastąpiony, gdy musimy nagle wyjść z domu i nie mamy wystarczająco dużo czasu na suszenie lub mycie.

Płyn do demakijażu

Codzienny makijaż nie zostaje bez wpływu na kondycję cery. Niektóre kosmetyki – przez długotrwałe pozostawanie na skórze – powodują powstawanie stanów zapalnych (zatykanie porów i trądzik), inne mogą przyspieszyć procesy starzenia się skóry. Dlatego tak ważne jest wykonywanie demakijażu po każdym dniu. Produkty służące do oczyszczania skóry z kosmetyków do makijażu, mają zazwyczaj długi termin przydatności. Dzięki temu bez obaw można zakupić je w dowolnej ilości.

Pasta do zębów

Lepsze pasty do zębów zazwyczaj też więcej kosztują. Gdy więc nadarza się okazja, by kupić je taniej, warto zrobić zapas. Pasty używamy co najmniej dwa razy dziennie. W końcu jest podstawowym środkiem higieny jamy ustnej.

Waciki kosmetyczne

Była mowa o płynach do demakijażu, więc czas na waciki kosmetyczne. To także jeden z tych produktów, które używamy w codziennym oczyszczaniu skóry. Przy większym zanieczyszczeniu korzystamy nawet więcej niż z jednego płatka i nim się obejrzymy – nagle się kończą. Płatki kosmetyczne nie są dużym wydatkiem, warto więc kupić więcej opakowań. Producenci też często ułatwiają nam to zadanie sprzedając waciki w zestawach po kilka sztuk.

Co zyskujemy przez wyprzedaże?

Przeglądając strony takich drogerii, jak Natura czy Douglas, bardzo często możemy trafić na znaczne obniżki cen wielu różnych produktów. Na promocję trafiają nie tylko produkty z niższej półki, ale i bardziej renomowanych marek. To pozwala nam przetestować nowe kosmetyki lub kupić w większej ilości te, których używamy na co dzień. Na jeszcze częstsze promocje mogą liczyć osoby, które są posiadaczami kart stałego klienta. Klientom uczestniczącym w programie lojalnościowym, drogerie oferują zwykle indywidualnie dopasowane zniżki. To sprawia, że ulubione kosmetyki możemy częściej kupować w niższych cenach.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj