Bielizna na wakacje w ciepłych krajach

  • Bielizna na upał

Wakacyjny wyjazd w odniesieniu do odzieży może być prawdziwym wyzwaniem. Nie inaczej jest w odniesieniu do bielizny. Dobór odpowiedniego rodzaju bielizny, która będzie służyć w wyjątkowo ciepłe dni wymaga pewnego rozeznania. Pod uwagę należy brać wygodę oraz przewiewność. Czym jeszcze się kierować? 

Bielizna na upalną pogodę musi… dobrze wyglądać!

Wakacyjne wyjazdy to czas, w którym zdecydowanie większość ciała jest odkryta, niż zakryta. W związku z tym bardzo ważne jest dobranie takiej bielizny, która będzie niemal niewidoczna – tyczy się to w szczególności pań.

Jeśli chodzi o dolne partie oczywiście polecane są stringi, szczególnie do bardziej obcisłych kreacji. Na rynku obecnie jest bardzo duży wybór w kwestii wyboru tych, które nie tylko spełniają swoją rolę (czyli są niemal niewidoczne), ale przede wszystkim są wygodne.

Jeśli chodzi górną część bielizny, biustonosze można dopasowywać w taki sposób, że mając jeden model, będzie się sprawdzał zarówno do koszulek, które mają cienkie ramiączka lub nie mają ich wcale. Wszystko za sprawą odpowiedniej gumy, która jest umieszczana wokół miseczek. Utrzymuje ona biust na swoim miejscu poprzez przyleganie do ciała. Brak poślizgu sprawia, że stanik utrzymuje się na swoim miejscu. Ramiączka zaś są odczepiane. Dzięki temu można dobierać taką opcję, jaka jest akurat najbardziej potrzeba. Szeroką ofertę w idealnie dopasowanych na letnią pogodę biustonoszy oferuje sklep Bardotti. Kupując poprzez portal Zrabatowani.pl możesz liczyć na duże zniżki i promocje.

Czy koronkowa bielizna jest dobra?

Koronkowa bielizna zdecydowanie kojarzy się z czymś eleganckim i szykownym. Szczególnie do letnich stylizacji chcemy prezentować się dobrze, nawet pod wykwintnym strojem. Często zatem sięgamy na wyjątkowe okazje po koronkową bieliznę, co nie jest dobrym pomysłem. Przede wszystkim dlatego, że posiada ona wiele sznureczków, tworzących piękne wzory. Aspekt wizualny z pewnością przyciąga uwagę, jednak w bardzo ciepłe dni wybór takiego rodzaju bielizny nie jest dobrym pomysłem. Każde, nawet najmniejsze otarcie skóry może być bardzo niewygodne. W przypadku tak utkanych majtek, może to być szczególnie niemiłe.

Jaka bielizna dla mężczyzn?

Jeśli chodzi o wybór bielizny dla mężczyzn oferta jest oczywiście mocno zmniejszona, nie oznacza to jednak, że zakupienie odpowiedniego modelu jest w jakiś sposób prostsze. Podczas zakupu bielizny  dla panów warto przede wszystkim zwracać uwagę na to, z czego jest ona wykonana. Zwykła tkanina może źle zachować się podczas wysokich temperatur. Rozwiązaniem idealnym będzie zatem wybór bielizny, która wykonana jest z tkaniny bardzo łatwo przyswajającej pot. Dzięki temu będzie milsza podczas użytkowania, jak również zapobiegnie wydobywaniu się niemiłych zapachów. Szeroki wybór męskiej bielizny znaleźć można w Kontri w atrakcyjnych cenach.

Jak dobrać bieliznę na wakacyjny wyjazd do ciepłego kraju?

Niezależenie od rodzaju bielizny jaką się wybiera, warto pamiętać, by nie była ona bardzo uciskająca. Jej użytkowanie w ciepłe dni będzie wówczas o wiele milsze.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj