Aktywne święta!

  • Aktywne święta!

Jak spędzić aktywnie święta z rodziną?

Kilogramy ryb, metry makowców i rodzinne spotkania przy stole – to właśnie wizja zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Można je jednak spędzić inaczej niż zwykle. Aktywnie i z przytupem. A taka okazja zdarza się tylko raz w roku. Oferowane przez nas okazje cenowe są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Umysłowe odprężenie

Aktywność nie wiąże się jedynie ze zdobywaniem najwyższych szczytów świata. Formy spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych, bez konieczności wyjeżdżania poza miasto, będą doskonałym pomysłem na złapanie oddechu przed powrotem do pracy i szkoły. Miłośnicy rozmaitych dyscyplin sportowych również znajdą coś dla siebie. Zimowa aura nastraja, by wybrać się na lodowisko. Ostre płozy łyżew, klasyczny krok i jazda tyłem ucieszą zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. Jeśli jednak wizja spędzania wolnego czasu w niskich temperaturach jest dla Ciebie przeraźliwa, nasze promocje i rabaty obowiązują również przy wejściach na siłownię, a także na zajęcia z jogi. Rodzinny wysiłek pogłębi więzi, a zbudowana atmosfera utrzyma się przez cały świąteczny okres.

Dla tych, którzy umiłowali sobie nie tylko wytwarzanie endorfin, ale i adrenaliny, mamy kupony rabatowe do escape room’u. Rodzinna kooperacja i rozwiązywanie niełatwych, logicznych zagadek doprowadzi Was do opuszczenia pokoju. Emocje przy otwieraniu każdej kolejnej kłódki gwarantowane. Pod dachem możesz spędzić także czas w towarzystwie elastycznych trampolin i pianek, które są oferowane przez parki trampolin. Beztroskie skoki w towarzystwie najbliższych sprawią, że zapomnisz na moment o pracy i obowiązkach. Jeśli natomiast sport i adrenalina nie są Twoim sprzymierzeńcem, możesz wybrać formę aktywnego oglądania filmów w wybranym kinie. Możliwości wyboru seansu i miejsca jego projekcji są nieograniczone. Rozsiądziesz się w wygodnym fotelu z napojem w ręku, a zdobyty bagaż rozrywki zrelaksuje Cię po czasie świątecznego zgiełku. Przygodom nie będzie końca! Groupon.

Ahoj przygodo!

Wyobrażasz sobie wigilię na plaży gdzieś w północnej części Afryki? Chcesz spędzić czas z rodziną, ale poza Polską? Marzy Ci się umysłowy detoks? Łowcy wrażeń i zwolennicy spontanicznych podróży również znajdą coś dla siebie wśród naszych kodów rabatowych. Oferty zagranicznych wycieczek last minute z promocjami nawet do 30 procent są niezwykle kuszące. Ucieczka do ciepłych krajów zapewnia nie tylko codzienne atrakcje w postaci eksplorowania nieznanych zabytków, wieczornych eskapad do restauracji z lokalną kuchnią, ale przede wszystkim temperaturę, która nie spada poniżej zera. Hiszpańskie słońce, tureckie dania czy włoskie uliczki nie będę kryły przed Tobą tajemnic. To właśnie kraje, gdzie warunki atmosferyczne są dużo przyjemniejsze niż zimowa aura w Polsce są najczęściej wybieranymi kierunkami podróży. Niemniej jednak, zimne kraje skandynawskie, a także pozaeuropejskie kurorty stanowią dla wielu turystów z Polski cel podróży. Również tych świątecznych. Wybór destynacji może być również podyktowany kulturą kraju. TUI.

Na naszej stronie nie brakuje kodów promocyjnych, by spędzić ten okres nieszablonowo. Jeśli uznasz natomiast, że jak święta to tylko tradycyjnie, gwarantujemy Ci zwrot za zakupy lub cashback!

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj