5 porad jak kupować gry komputerowe w dobrej cenie + okazje

  • Gry komputerowe w dobrych cenach

Gry komputerowe stają się coraz bardziej powszechną rozrywką, która obejmuje zarówno młode, jak i nieco starsze pokolenie. Podpowiadamy na co zwracać uwagę, by kupować gry w korzystnych cenach, jak i najlepiej dopasowane do potrzeb indywidualnego gracza.

1. Różne wydarzenia, ciekawe okazje

Wiele firm kieruje się zasadą, że różne wydarzenia, jak np. święta, urodziny marki, nowe tytuły na rynku, to okazja do tego, aby obniżać ceny w swoich serwisach czy sklepach. Warto jest zatem zwracać szczególną uwagę na takie sytuacje, ponieważ niektóre zniżki mogą być niezwykle atrakcyjne. By być zawsze na bieżąco dobrze jest śledzić social media poszczególnych marek, ponieważ w dobie współczesnej komunikacji z pewnością będzie to pierwsze miejsce, gdzie wieść o przecenach zostanie umieszczona. Co więcej, niekiedy polubienie czy udostępnienie danego postu, to kolejna okazja do zniżek!

2. Cashback – kupujesz i oszczędzasz

System cashback to idealna okazja do oszczędzania. System jest niezwykle prosty i oferuje go np. portal Zrabatowani.pl. Wystarczy założyć darmowe konto, a następnie przeglądać szeroki wybór sklepów, które są partnerami portalu. Następnie dokonując zakupów online wystarczy wpisać dostępny na Zrabatowani.pl kod promocyjny, który w zależności do rodzaju może obniżyć cenę lub umożliwić zbieranie punktów cashback. Odpowiednio określony procent pozwala na zwrot kosztów nawet do 8%. Punkty odkładają się na konto, by możliwe było ich odebranie w formie gotówki, którą można przeznaczyć na kolejne zakupy.

3. Kupowanie ze sprawdzonego źródła

Dobrym sposobem na oszczędzanie jest śledzenie ofert cenowych u sprawdzonych źródeł. Może się wydawać, że niektóre portale czy mniej znane sklepy mają niższe ceny, jednak jeśli chodzi o promocje to są one szczególnie wysokie w istniejących już wiele lat na rynku firmach, jak np. Vobis czy Avans. Dodatkowo są to firmy, gdzie bardzo często można zakupić produkty, które pochodzą z kolekcjonerskich edycji czy są łączone z podobnymi tytułami. To świetna alternatywa, jeśli chcesz zrobić komuś prezent, jednak nie do końca wiesz co kupić.

4. Portale z promocjami i zniżkami

Świetnym sposobem na uzyskanie szybkiej informacji o przecenach oraz promocjach jest zarejestrowanie się na portalu Zrabatowani.pl. Każda z marek ma swoją indywidualną podstronę, na której znajdują się zawsze aktualne informacje, które miłośnikom oszczędzania na pewno przypadną do gustu. Pojawiają się tu dane odnośnie darmowych dostaw, przecen z poszczególnych działów, jak również wysokości cashback.

5. Portale dla graczy

W internecie nie brakuje portali oraz stron, które oferują najnowsze tytuły w atrakcyjnych cenach. Ich rosnąca liczba to oczywiście coraz większa okazja do oszczędzania. Co więcej, niektóre serwisy zachęcają do zakupu gier właśnie u nich poprzez system challenge czy zbierania punktów, które można wykorzystać na zakup kolejnych produktów.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj