Zdjęcie sklepu

Promocje w sklepie 5.10.15.

mail powiadom o nowych promocjach

Oceń sklep 5.10.15.

Ocena 4,45/5

Odbierz 4.50% zwrotu
za zakupy w 5.10.15.

Jeśli oprócz promocji chcesz
otrzymać do 4.50% dodatkowego zwrotu
za zakupy, załóż konto.

1 aktywna promocja

Promocje, kody rabatowe i obniżki cen w sklepie 5.10.15. - Kwiecień 2018

zobacz archiwalne promocje
5.10.15.

5-10-15 to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, oferująca modne, uniwersalne ubrania z kategorii mody dziecięcej.

Branża dziecięca jest specyficzna, z czego doskonale zdaje sobie sprawę producent 5-10-15. Asortyment sklepu 5-10-15 jest projektowany i wykonywany w taki sposób, by spełniać dziecięce wymogi. Dobór kolorów, styli oraz nadruków jest zawsze dostosowany do wymagań oraz preferencji dziecka, z pełnym uwzględnieniem różnic pojawiających się u dzieci w zależności od wieku

Szczególny nacisk kładziony jest na aspekt wizualny. Każdy produkt ma przyciągać uwagę i sprawić, aby dziecko czuło się w nim pewnie oraz komfortowo. Istotne są również standardy komfortu podczas użytkowania – aby każda zabawa przebiegała bez skrępowanych ruchów. Standard jakości materiałów oraz wykonanie ubrań pozwala na cieszenie się nimi do momentu, gdy dziecko z nich wyrośnie.

PROMOCJE 5-10-15 NA ZRABATOWANI.PL

Bardzo prosty w obsłudze podział sklepu na płeć oraz wiek dziecka, pozwala na szybkie przeglądanie i znalezienie produktów dopasowanych do potrzeb oraz gustów dzieci w różnym wieku.

Liczne promocje w sklepie pozwalają na uzupełnienie szafy Twojej pociechy w najnowsze, obowiązujące trendy, wydając przy tym niewielkie sumy.

Jeśli chcesz przeglądać wyprzedażew 5-10-15, zajrzyj tutaj: link

Kody rabatowe

Odkryj kod i ciesz się niską ceną! By go zdobyć, wystarczy kilka prostych kroków. Pierwszy z nich to kliknięcie w aktualny kod rabatowy. Wyświetlony kod zostanie automatycznie skopiowany do Twojego schowka. Następnym, krokiem jest wybór produktów ze sklepu online. Gdy już wszystko znajdzie się w Twoim koszyku, wpisz w odpowiednie pole Twój kod. Obniży on całkowitą wartość Twoich zakupów, a dodatkowo na Twoim koncie Zrabatowani.pl pojawi się odpowiednia suma. Tak wiele korzyści płynących z zakupów!

Dane kontaktowe sklepu

Infolinia: 22 647 88 63

[email protected]

www.51015kids.eu

FB/piec.dziesiec.pietnascie


KOMEX S.A.
ul. Bysławska 82,
04-993 Warszawa

Metody płatności

Płatność kartą
Przelew
Gotówka

Metody dostawy

Kurier

Inne promocje w kategorii Dla dzieci

ePinokioRiccardoBataHamleysFabryka WafelkówCarrefourBliżej CiebieEndo