Wybieramy wyposażenie kuchenne

  • Wybieramy wyposażenie kuchenne

Jak wybrać przydatny sprzęt kuchenny?

Szyją każdego domu jest kobieta, głową mężczyzna, a jego sercem kuchnia. Z tego pomieszczania wydobywają się niezwykłe zapachy i tworzone są tam kulinarne eksperymenty. Nie mogłoby się to wszystko udać bez sprzętu kuchennego. Sprawdź kody promocyjne i zobacz, czego Ci jeszcze brakuje, by zostać kulinarnym masterem. Zwrot za zakupy gwarantowany!

Świeżość na pierwszym miejscu

Moda na zdrowie i fit lifestyle zapanowała już kilka lat temu. Wówczas nie wszystko było takie proste – dostępność produktów, sprzętu i asortymentu była dużo mniejsza. Teraz sporo się zmieniło. Jeśli jeszcze nie masz w swoim asortymencie koktajlera, to znaczy, że Twoje życie może być jeszcze łatwiejsze niż jest obecnie. To urządzenie, które służy do miksowania różnorodnych kompozycji owoców czy nawet warzyw, tak by w połączeniu z mlekiem lub jogurtem powstał koktajl Twoich marzeń. Truskawki, banany, pomarańcze… cóż za połączenie. Pomyśl, że mógłbyś pić soki i koktajle z tych owoców każdego ranka, nie tracąc przy tym bezcennego czasu, który mógłbyś przeznaczyć na inną aktywność – chociażby sen. Multifunkcjonalny koktajler sprawi, że smak świeżość soków będziesz czuł do samego wieczora. Przygotowaliśmy kuszące okazje cenowe, które spowodują, że otrzymasz od nas na swoje konto cashback. Media Markt.

W gorącym oleju kąpane

Blask złocistego koloru, nieziemska chrupkość, a do tego smaczny, aromatyczny sosik. Brzmi dobrze, prawda? No właśnie – frytki – i to różne: tradycyjne, belgijskie, z batatów. Wszystko frytko-pochodne możesz przyrządzić za sprawą frytkownicy, którą kupisz w naszym sklepie taniej, wykorzystując kody rabatowe. Więcej frytek oznacza więcej szczęścia, a za sprawą misy o dużej pojemności jest to zwyczajnie możliwe. Dodatkowo, jeśli jesteś mięsożernym amatorem sytych potraw, nie gryzie się to zupełnie z ziemniaczanymi upodobaniami, bowiem paradoksalnie mięso też można tam usmażyć. I to na głębokim tłuszczu. Suma sumarum przyrządzenie dania za pomocą jednego urządzenia staje się możliwe. Biorąc pod uwagę, że zamiast oleju bardziej komfortowe wydaje się używanie frytury gastronomicznej, Twój komfort będzie jeszcze większy. Koszmar o tłustych plamach i cieknącym z urządzenia płynie z frytkownicą Tefal to zwykła mrzonka. Emag.

Obiad w jednym urządzeniu

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by przyrządzanie obiadu nie pochłaniało aż tak wiele czasu? Wyobrażałeś sobie, by wszystko czego używałeś do tej pory było skondensowane w jednym urządzeniu? Jest to trudne, ale teraz już możliwe. Z pomocą przyjdzie robot kuchenny, który może pracy za Ciebie nie wykona, ale na pewno ją ułatwi. Będzie Twoim osobistym doradcą, a kiedy wydasz mu polecenie, na pewno nie odmówi Ci współpracy. Po obiedzie często przychodzi chrapka na coś słodkiego. Cukiernie nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, a własnoręcznie przyrządzone łakocie dają ogromną satysfakcję. Znajdziesz tam również mikser, więc i cukiernictwo przestanie mieć przed Tobą tajemnice. Rabaty i promocje są dla nas chlebem powszednim, dlatego oferujemy Ci korzystne rozwiązania. Zaproponowane przez nas kupony rabatowe sprawią, że dysonans pozakupowy będzie w Twoim przypadku niemożliwy.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj