Wczasy last minute!

  • Wczasy last minute!

Od kilku miesięcy myślisz o wymarzonych wakacjach, ale brakuje Ci spontaniczności w ich organizacji? Idealnym rozwiązaniem mogą się okazać oferty last minute, dzięki którym nie tylko odpoczniesz, ale również sporo zaoszczędzisz na urlopie. Sprawdź, kiedy i gdzie najlepiej zarezerwować tanie wczasy.

Czym jest last minute?

To wyjątkowe oferty wakacyjne, które kupowane są na ostatnią chwilę. Czasami pojawiają się dosłownie dzień przed wyjazdem, dlatego na spontaniczny wypad trzeba być w tym przypadku przygotowanym. Osoby, które polują na takie tanie oferty, doskonale zdają sobie z tego sprawę. Skąd się biorą takie okazje? Biura podróży mają wykupione miejsca w hotelach i samolotach dla określonej liczby osób, jeśli wszystkie miejsca nie zostaną sprzedane, to na kilka dni przed wyjazdem obniżają cenę pakietu nawet o 70%.

Last minute nie czeka

Na tanie wczasy można polować przez cały rok. Natomiast najlepszych okazji cenowych warto się spodziewać w okresie po weekendzie majowym aż do połowy czerwca. Drugim terminem jest okres przedświąteczny – szczególnie w listopadzie. Ostatnia pora, kiedy można upolować najkorzystniejszą okazję cenową, przypada tuż po Nowym Roku. Wyszukiwanie korzystnych okazji cenowych – zwłaszcza w sezonie letnim, jest stratą czasu. Wtedy zainteresowanie ofertami wakacyjnymi jest bardzo duże. Wczasy w cenach promocyjnych nie będą czekać, aż zarezerwujesz urlop w pracy oraz spakujesz swoją walizkę. Najlepsze okazje rabatowe trafiają się pod wpływem spontanicznych decyzji, które zapewnią Ci wymarzone wakacje.

Gdzie szukać?

Najtańsze oferty wakacji znajdziemy w internecie i w stacjonarnych biurach podróży. Różnica jest taka, że osoba w biurze może przekonywać Cię do kupienia takiej wycieczki na kilka miesięcy przed wylotem. Taka oferta nie może być nazywana mianem last minute, gdyż jej cena nie jest wcale promocyjna. Szukając kodów rabatowych i korzystając z cashbacku na własną rękę, można zaoszczędzić sporą kwotę, a zarazem wypocząć podziwiając piękne widoki. Różne biura podróży wrzucają swoje najgorętsze oferty w konkretnych godzinach. Są to zazwyczaj godziny popołudniowe i nawet nocne – po 22:00. Jeśli nie wiesz dokładnie, gdzie chciałbyś polecieć, to specjalna okazja cenowa na pewno podpowie ciekawe miejsca.

Niczym się nie martw – biuro podróży zorganizuje urlop za Ciebie

Planowanie rodzinnych wakacji sprawia wiele trudności. Zapał do wakacyjnego urlopowania znika, gdy zbyt długo wyszukujemy najlepszej oferty na wypoczynek. Dużą zaletą korzystania z usług biur turystycznych jest fakt, że pracownicy dokonują rezerwacji hoteli oraz środków transportu za nas. Nieważne czy skorzystałeś z promocji, ale dzięki wycieczce zaplanowanej przez biuro podróży już nie będzie bolała Cię głowa od wielogodzinnych poszukiwań hotelu lub najtańszej formy przejazdu. Transfer z lotniska, loty, zakwaterowanie i wyżywienie za najniższą cenę – to wymarzone wakacje last minute, które czekają właśnie na Ciebie, wystarczy tylko skorzystać ze zwrotu za zakupy i oferty promocyjnej, którą proponuje biuro podróży.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj