Skąd czerpać modowe inspiracje? Podpowiadamy!

  • Skąd czerpać modowe inspiracje? Podpowiadamy!

Chcesz wyglądać modnie i stylowo, ale nie wiesz, skąd czerpać inspiracje? Zależy Ci, aby być na bieżąco z trendami, tworzyć ciekawe stylizacje i korzystać z atrakcyjnych rabatów i okazji cenowych w Twoich ulubionych sklepach? Podpowiadamy, gdzie najlepiej szukać inspiracji, aby zawsze wyglądać modnie i stylowo.

1. Blogi modowe

Blogerki modowe w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Ich portale, strony i blogi śledzone są przez setki tysięcy fanek w różnym wieku. To doskonałe miejsce do szukania inspiracji oraz do śledzenia bieżących trendów. Sprawdź różne blogi tematyczne i wybierz ten, który najlepiej będzie pasował do Twojego własnego stylu! Szukaj na nich natchnienia, aby później korzystać z atrakcyjnych promocji i kupować modne ubrania w dobrych cenach.

2. Portale

Internet od kilku dobrych lat jest źródłem informacji w każdej dziedzinie, również jeśli chodzi o modę. Dlatego nic więc dziwnego, że większość z nas właśnie tam szuka inspiracji do swoich codziennych stylizacji. Na portalach modowych znajdziesz relacje z pokazów mody oraz odpowiedniki poszczególnych ubrań od projektantów, które możesz kupić w sieciówkach z wykorzystaniem kodów rabatowych i specjalnych kuponów dla czytelniczek. Bardzo często na takich portalach znajdziesz informacje o bieżących promocjach w ulubionych sklepach, na przykład w BonPrix.

3. Pinterest

Pinterest to niekończąca się baza inspirujących zdjęć dotyczących różnych tematów, w tym między innymi mody. Znajdziesz tam wiele ciekawych stylizacji, które możesz zapisywać na swojej własnej tablicy. Dzięki temu zestawienia, które przypadną Ci do gustu, nie zgubią się i będziesz mogła skorzystać z nich w dowolnym momencie. Dzięki uporządkowanej tablicy inspiracji w Twoim stylu o wiele łatwiej będzie Ci robić przemyślane zakupy z wykorzystaniem kuponów promocyjnych i specjalnych rabatów.

4. Lookbooki Twoich ulubionych marek

Wraz z nadejściem nowego sezonu i wprowadzeniem nowych kolekcji do sprzedaży, praktycznie wszystkie znane sieciówki wydają swoje lookbooki, w których pojawiają się inspiracje na temat tego, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy, na przykład nowa kolekcja jest już dostępna w sklepie Promod. To doskonały sposób, aby nie przegapić trendów i nowości z Twoich ulubionych sklepów oraz zainspirować się w kwestii tego, jak je nosić. Sprawdzaj lookbooki regularnie i poluj na okazje cenowe w swoich ulubionych sklepach.

5. Social media

Media społecznościowe zawładnęły naszym światem, a pojawiający się w nich influencerzy robią coraz większe kariery. Instagram, Facebook czy nawet Snapchat to doskonałe miejsca na poszukiwanie modowych inspiracji. Wystarczy sprawdzić odpowiednie hasztagi i śledzić profile modowe, na których znajdziesz stylizacje w swoim guście. Dzięki szerokiemu wyborowi na pewno uda Ci się znaleźć profile idealne dla siebie. Cenne są również strony poszczególnych sklepów na portalach społecznościowych. Dzięki polubieniu konkretnych stron jesteśmy na bieżąco informowani o aktualnych promocjach i nowinkach modowych dostępnych w ulubionych sklepach. Swój profil na Facebooku prowadzi między innymi sklep Mohito.

Miejsc do szukania modowych inspiracji jest naprawdę wiele. Dobrym sposobem na poszukiwania są też gazety papierowe i elektroniczne oraz przede wszystkim nasze otoczenie. Śledź uważnie stylizacje osób mijanych na ulicach, na zakupach lub nawet w pracy i odnajduj poszczególne elementy w swoich ulubionych sklepach. Korzystaj z dostępnych kodów rabatowych i twórz wyjątkowe stylizacje w swoim własnym stylu.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj