MUDITA – sklep z nowoczesną elektroniką

  • Mudita - budziki przyszłości

Mudita to sklep online oferujący głównie produkty drobnej elektroniki z nowoczesnym podejściem do technologii. Firma stawia na poprawę jakości życia we współczesnym świecie, dlatego produkty tej marki są minimalistyczne i tworzone z myślą o Twoim samopoczuciu, tak abyś żył pełnią życia oraz mógł uwolnić się od rozpraszających Cię na każdym kroku powiadomień. W sklepie internetowym Mudita możesz zakupić takie produkty jak nowoczesne telefony komórkowe, budziki, zegarki, odzież oraz inne gadżety i akcesoria, dzięki którym ograniczysz to, co zbędne i wykorzystasz maksymalnie swoje skupienie na danej czynności. Dołącz do świata Mudita i ciesz się technologią, dzięki której znajdziesz spokój oraz skupisz się na tym, co najważniejsze. Sięgnij po produkty tej marki, a zobaczysz, jak Twoje życie zmieni się na lepsze.

KILKA CIEKAWOSTEK O MARCE MUDITA
Mudita jest polską firmą technologiczną, której misją jest tworzenie produktów wnoszących równowagę do życia ludzi i podwyższających jego jakość. Firma za pomocą swoich urządzeń chce stworzyć harmonijną przestrzeń, dzięki której każdy będzie mógł skupić się na tym, co najistotniejsze, a przede wszystkim miał możliwość odkrycia samego siebie. W dzisiejszym świecie nowoczesna technologia ułatwia życie, ale nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wpływa ona na nas samych i nasze zdrowie. Brak prywatności, skupienia, uczucie przytłoczenia… to tylko kilka problemów, jakie spotykają nas w codziennym życiu. Mudita tworzy produkty, które dadzą Ci spokój i wolność od rozpraszaczy.

MASZ PROBLEMY ZE SNEM? POSTAW NA NOWOCZESNE BUDZIKI MUDITA
Prawidłowy sen to zdecydowanie jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Ma on znaczący wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu oraz na to, jak wygląda przebieg całego dnia. Niestety, codzienny stres oraz liczne obowiązki nie wpływają pozytywnie na jakość i przebieg snu. To samo tyczy się jego długości, gdzie zbyt długi lub krótki sen niesie ze sobą pewne negatywne konsekwencje. Kluczowym elementem może okazać się tutaj regularność, którą zapewni Ci budzik i na pewno nie będzie to smartfon. Stosowanie telefonu komórkowego jako budzika nie jest odpowiednim wyborem, gdyż emituje on niebieskie światło, blokujące produkcję melatoniny (hormonu odpowiedzialnego za sen) oraz drażni zbędnymi powiadomieniami, które nie idą w parze ze zdrowym snem. Lepszym towarzyszem z pewnością jest Mudita Harmony- budzik, z którym wypracujesz prawidłowe nawyki, poprawisz jakość snu, a także zapewnisz sobie spokój od zbędnych powiadomień. Mudita Harmony posiada wiele funkcji, dzięki którym Twój sen będzie zdrowy i efektywny. Wykorzystane w budziku dźwięki i melodie to różnego rodzaju instrumenty, takie jak dzwonki koshi, gitara czy misy tybetańskie, przy których będziesz mógł się zrelaksować podczas wieczornego zasypiania oraz obudzić z energią do działania. Mudita Harmony to także wspaniałe narzędzie do medytacji dzięki prostej i przydatnej funkcji. Możesz określić długość sesji, a także liczbę interwałów, które zakończą się dźwiękiem gongu. Lubisz w trakcie dnia udać się na krótką drzemkę? Użyj funkcji Power nap! Drzemka w trakcie dnia może poprawić Twoją kreatywność, a także zdolność zapamiętywania, dlatego warto z niej korzystać. Regularne pory spania to podstawa regeneracji Twojego organizmu, dlatego budzik Mudita Harmony został wyposażony w funkcję przypominania o porze snu. Ponadto dzięki zasypianiu i budzeniu się o tych samych porach masz pewność, że zawsze będziesz wypoczęty i pełen energii do działania.

Szukasz czegoś bardziej minimalistycznego? Postaw na budzik Mudita Bell! Niezwykły design i świetnej jakości głośnik – z tym budzikiem pozytywnie rozpoczniesz każdy poranek. Mudita Bell to analogowy budzik z mechanizmem kwarcowym, który doskonale sprawdza się o każdym poranku. Prosty i pasujący do praktycznie każdej sypialni. Zastosowano w nim moduł budzenia progresywnego – Mudita Bell najpierw rozświetla tarczę, dając organizmowi sygnał do wybudzania, by po kilku chwilach zagrać jedną z kilku specjalnie skomponowanych melodii. Dodatkowo, podświetlenie pod górnym przyciskiem, idealnie sprawdzi się w nocy, gdy potrzebujesz sprawdzić godzinę. Dłuższe przytrzymanie przycisku z kolei sprawi, że Twój budzik zamieni się w lampkę nocną, która może świecić nawet 10 minut. Warto również wspomnieć, że sam ekran nie emituje niebieskiego światła. Idealne urządzenie, które zostało stworzone do jednej czynności — do budzenia, a to wszystko całkowicie offline bez zabiegania o Twoją atencję. Kup budzik Mudita Bell, a przekonasz się, że proces budzenia o poranku będzie niezwykle przyjemny i skuteczny, a Ty będziesz mieć energię na cały dzień.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj