Modne zegarki do garnituru

  • Zegarek do garnituru

Dobór szykownego zegarka o garnituru nie jest sprawa łatwą, szczególnie gdy na rynku dostępny jest tak ogromny wybór różnych modeli. Warto jednak postawić na ten piękny dodatek do ubioru, ponieważ może nadać całości kreacji ciekawego wydźwięku. Oto mini przewodnik podpowiadający jak dobrać zegarek do garnituru.

Elegancja zamknięta w pasku

Zegarek składa się z dwóch części – tarczy oraz paska. Zarówno jeden, jak i drugi nadają mu wdzięku. Jednak to pasek jest częścią, która stanowi podstawę.  Co za tym idzie, najbardziej wpływa on na charakter całego przedmiotu.

Zegarki, które mają skórzane paski zdecydowanie o wiele bardziej kojarzą się z elegancją i szykownością, niż popularne zegarki codziennie. To materiał, który kojarzy się z dobrym wykonaniem, przede wszystkim ze względu na fakt, iż w przeszłości, to właśnie tego typu paski wiodły prym. Zazwyczaj tarcza dobrana do takiego paska jest utrzymana w kolorach złota, co tylko podkreśla wyjątkowość tego przedmiotu.

Kolorystyka takich pasków zazwyczaj utrzymana jest w ciemnej tonacji – czernie, granaty oraz brązy. Z tego względu będą się dobrze komponować z garniturami o takich samych kolorach.

Skórzane paski są o wiele bardziej polecane osobom starszym, ponieważ mają w sobie swego rodzaju wytworność oraz nadają prestiż. Należy nosić je z rozwagą – nie są one tylko częścią ubioru, a elementem jego modowej tożsamości

Bardzo duży wybór zegarków tego typu dostępny jest w sklepie E-Zegarki. Niskie ceny oraz rabaty cenowe to dodatkowy argument, do skorzystania z oferty tego sklepu.

Zegarki dla odważnych

Zupełnym przeciwieństwem zegarków eleganckich są zegarki sportowe. Są one wyjątkowe nie tylko z uwagi na swój dość odważny wygląd, ale również z uwagi na dodatkowe elementy i funkcje. Są one przede wszystkim o wiele bardziej wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uderzenia. Przystosowane do użytkowania w każdych, nawet w ekstremalnych warunkach, sprawdzą się szczególnie w miejskim zgiełku i  codziennej bieganinie.

Ich wygląd zdecydowanie wyróżnia się spośród innych urządzeń. Zazwyczaj mają dużą tarczę, a dodatkowo ich wyjątkowość wyróżnia często używana, neonowa kolorystyka. Polecane są szczególnie osobom, które do garniturowego stylu lubią dobrać odważny dodatek.

Coś pomiędzy

Zegarki, które charakteryzują się wyważeniem, a jednocześnie mają w sobie nutę odwagi to zegarki, które mają metalowe paski oraz duże tarcze. Dostępne są w różnych kolorach, dlatego łatwo dopasować je do garniturowego stylu. Ich największą zaletą jest to, że można je dobrać zarówno do eleganckiego stylu, jak również dobrze sprawdzą się na co dzień.

Zegarki tego typu dostępne są w sklepach Casio. Kupując je poprzez portal Zrabatowani.pl, można liczyć na zniżki oraz cashbak czyli zwrot gotówki za dokonane zakupy.

Podsumowanie

Dobór zegarka nie jest rzeczą trudną, warto jednak zakup tego typu bardzo dobrze przemyśleć. Zegarek może zarówno poprawić cały wystrój, jak i równie łatwo – nieumiejętnie dobrany – może go zepsuć.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj