Jakie gry planszowe kupić?

  • Jakie gry planszowe kupić?

Gry planszowe ponownie wracają do łask, a spora oferta nowych tytułów z pewnością powinna Was zainteresować. Od czasów tradycyjnego chińczyka dużo się zmieniło i na rynku pojawiają się naprawdę różnorodne tytuły karciane, zręcznościowe, związane z budowaniem oraz fantasy, które wciągają ludzi w różnym wieku. W serwisie Zrabatowani znajdziecie kupony na gry planszowe – to bardzo różnorodna oferta od wielu sklepów zajmujących się sprzedażą planszówek. Dzięki naszym kodom rabatowym będziecie mieli dostęp do najpopularniejszych planszówek minionych sezonów, a także do nowych tytułów niedawno debiutujących na rynku w znacznie atrakcyjniejszej cenie. Warto sprawdzić nasze promocje i znaleźć ciekawą grę planszową, która może być przeznaczona dla różnej liczby graczy i różnych grup wiekowych.

Fenomen gier planszowych

Od wielu lat gry planszowe to fenomen, który wyszedł z cienia rozrywki komputerowej. Nie tylko powróciły one do łask w domach, ale również pojawiły się w pubach, a nawet powstają specjalne punkty umożliwiające wspólne granie ze znajomymi. Planszówki to rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Za dostępne na naszej stronie rabaty na gry planszowe możecie zamówić pomysłowe tytuły dla dwóch graczy lub dla całej rodziny w korzystnej cenie. Do wyboru jest pełno propozycji z przeszkodami, pionkami i rzucaniem kostką. Można się też skusić na rozgrywkę z opowiadaną historią, gdzie każdy gracz musi wymyślić nawet swojego bohatera. Dzisiejsze gry planszowe to rozrywka porównywalna z grami komputerowymi i nawet zapaleni gamerzy z chęcią spędzają czas, prowadząc partię w Dungeons & Dragons z najbliższymi znajomymi.

W sklepach stacjonarnych i internetowych z planszówkami można znaleźć tytuły, które znacznie poszerzają wyobraźnię i rozwijają pole zainteresowań. Dlatego warto skorzystać z oferty serwisu Zrabatowani, gdzie czekają na Was rabaty na gry planszowe. Współpracujemy z różnorodnymi sklepami, które oferują fenomenalne tytuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli macie na oku jakąś ciekawą planszówkę, to najpierw zajrzycie na stronę Zrabatowani – może aktualnie jest dostępny kod rabatowy na tę konkretną grę lub ogólnie na zakupy z działu gier planszowych.

Gry planszowe dla dzieci

Na rynku jest spory wybór tytułów dla dzieci, a część z nich doskonale nadaje się również dla dorosłych. Taką grą jest z pewnością Dobble, która ćwiczy spostrzegawczość. Polega ona na znajdowaniu podobnych elementów na kartach. Oczywiście wśród planszówek nie mogło zabraknąć Psiego Patrolu, który bije rekordy popularności. Czołowi producenci planszówek nie zapomnieli też o stworzeniu dziecięcych wersji swoich flagowych produktów. I tak w sklepach możecie znaleźć Czółko polegające na odgadywaniu hasła, a także 5 sekund w wersji familijnej. Do tej ostatniej śmiało mogą dołączyć dorośli, a spędzanie czasu z dzieckiem jest bezcenne.

Gry planszowe dla dzieci to rozrywka, która ma sporo do zaoferowania, zwłaszcza w relacji dziecko–rodzic. Jednak ważne jest też to, żeby dzieci umiały bawić się w towarzystwie rówieśników, a odpowiednio dobrana gra planszowa może w tym pomóc. W sklepach z planszówkami można kupić wiele tematycznych tytułów związanych z zawodami, prowadzeniem farmy lub byciem marynarzem. Są to tytuły pełniące funkcje edukacyjne – wyjaśniają zasady otaczającego świata. Trzeba przyznać, że fantazja producentów planszówek nie zna granic i dorośli mogą nawet natrafić na nostalgiczne tytuły – nawiązujące do starych gier działających jeszcze na konsolach Atari, Pegasus czy Nintendo. Warto rozglądać się za tego typu planszówkami, żeby pokazać dziecku, jakie rozrywki były dostępne, kiedy byliście w jego wieku.

Gry planszowe dla dorosłych

Gry planszowe nie są tylko dla dzieci oraz wyszły poza pojmowanie ich jako rozrywki typowo rodzinnej. Na polskim rynku można znaleźć wiele poważnych tytułów dla dorosłych, które charakteryzują się bardziej złożonymi zasadami, a nawet specjalnie wystylizowanymi figurkami. Gry planszowe dla dorosłych stały się fantastyczną rozrywką dla paczki przyjaciół, a także sposobem na zacieśnianie więzi w grupie. Najpopularniejsze są oczywiście gry planszowe fantasy, nawiązujące czasem do światów dobrze znanych z książek oraz gier komputerowych, takich jak Warcraft lub Władca Pierścieni. Wielką zaletą tych gier jest ich bardzo złożony świat oraz oryginalne elementy, które nie występują w innych planszówkach. Nie jest rzadkością, że w tego typu tytułach stylizowane są nie tylko pionki, ale także kostki do gry.

Jeżeli ktoś nie jest fanem fantastyki, to z pewnością zainteresuje go popularna gra Monopoly, która jest dostępna w różnorodnych wersjach – w sprzedaży są nawet warianty z polskimi miastami. Kolejny ciekawy tytuł to gra Ryzyko, gdzie grupa graczy rywalizuje o podbój całego świata. Fani elementów ekonomicznych w rozgrywkach z pewnością zainteresują się grą planszową Pociągi, która polega na budowie sieci kolejowej oraz na zarządzaniu nią. Dla osób szukających trudniejszej rozrywki opartej na szczerości i trudnych pytaniach jest specjalna grupa gier karcianych. Są one bardzo wymagające, a czasem lepiej w nie grać w gronie dobrze znanych osób. Gry planszowe dla dorosłych to wiele zaawansowanych tytułów, które doskonale nadadzą się na wieczór z przyjaciółmi. W naszym serwisie Zrabatowani warto wyposażyć się w kupon rabatowy, a także sprawdzić, czy obowiązują promocje na określone gry planszowe. Rynek bardzo mocno się rozwinął i w wielu miejscach planszówki zaczynają wypierać nie tylko gry w karty, ale nawet te komputerowe. Warto zainteresować się kilkoma tytułami dla dzieci oraz dorosłych, aby móc przyjemnie spędzić wolny wieczór.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj