Gazetki promocyjne to mapy wyprzedaży

  • Gazetki promocyjne to mapy wyprzedaży

Rok 2016 powoli dobiega końca. Z jego kulminacją związane są wyprzedaże w wielu sklepach stacjonarnych. Zrabatowani.pl dbają o to, aby każdy użytkownik programu mógł skorzystać z okazji cenowych przygotowanych na ten czas. Dlatego dziś przypominamy o tradycyjnych gazetkach promocyjnych, w których można znaleźć wiele atrakcyjnych rabatów i obniżek.

Coś dla zdrowia i urody

Zima to szczególny czas pielęgnacji. A jeśli wziąć pod uwagę fakt, że za trzy dni odbędzie się Sylwester – potrzeby kosmetyczne, zwłaszcza dla pań, rosną.

Od 22 grudnia do 4 stycznia można, a nawet trzeba, skorzystać z oferty Hebe zaprasza wszystkich we wspomnianym okresie do poszukiwania niskich cen w swoich drogeriach stacjonarnych. Warto się wybrać po rewelacyjne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów stworzone przez firmy takie jak: Garnier, Schwarzkopf, L’oreal czy Syoss. Rozejrzeć się za preparatami do ciała, które odpowiednio oczyszczą i nawilżą skórę, skorzystać z bogatej oferty na dermokosmetyki, czy wybrać się po specyfiki, które pomogą zadbać o zdrowy i biały uśmiech.

Kategorią last but not least [z angielskiego: ostatni co do kolejności, ale nie co do znaczenia] w Hebe niech będą perfumy, dla niej i dla niego, gdzie szeroki wybór idzie w parze z dobrą ceną.

Arcydzieła gospodarstwa domowego

Aktualna gazetka promocyjna sklepu gazetki promocyjne w serwisie Zrabatowani.pl pozwolą każdemu zaopatrzyć lodówkę oraz kuchenne regały i półki różnymi pysznościami. Na trzy dni przed nocą sylwestrową każdy pomysł i wsparcie będą w cenie 🙂

Na przykład Tesco ma ciekawą ofertę tylko do końca roku. Jak znamionuje na wejściu swojej gazetki promocyjnej: aktualnie czyści Tesco magazyny! W sklepach tej sieciówki znajdziemy więc mnóstwo przydatnych rzeczy do zorganizowania Sylwestra: zestawy pirotechniczne, wędliny, napoje, kruche przekąski słodkie i słone, a dla dbających o linię ludzi, którzy nawet w ostatni dzień roku dbają o zbilansowaną, wartościową dietę – warzywa i owoce.

Najlepsze promocje dla Ciebie >>>

Skomentuj